Через ремонтні роботи до кінця літа потяг Хелм — Дніпро курсуватиме до прикордонної станції Дорохуськ

Через ремонтні роботи до кінця літа потяг Хелм — Дніпро курсуватиме до прикордонної станції Дорохуськ

Потяг, залізничний вокзал
Потяг. Суспільне Дніпро

З 23 червня по 31 серпня через ремонтні роботи на станції Хелм у Польщі потяг №120 Хелм — Дніпро курсуватиме до та з прикордонної станції Дорохуськ.

Про це йдеться у Telegram-каналі "Укрзалізниці".

Пасажири, які подорожуватимуть цим потягом, проходитимуть прикордонно-митний контроль традиційним чином: у поїзді "Укрзалізниці".

Пересадка на польський поїзд до та з Варшави здійснюватиметься на станції Дорохуськ наступним чином: двогрупний поїзд №120/94 Дорохуськ — Дніпро/Харків буде доступним для посадки на станції Дорохуськ до 11:00, після чого у поїзді розпочнеться проведення контрольних операцій. Пересадковий поїзд з Варшави IC 12100 прибуватиме в Дорохуськ о 09:57 (Хелм 09:34 – 09:40), відправлення з Варшави Центральної о 06:40, Варшави Всходньої о 06:49.

Станція буде доступна лише для узгодженої пересадки між двома поїздами без можливості покинути станцію іншим видом транспорту (ця опція збережеться на станції Хелм, через яку проїжджатиме пересадковий польський поїзд). Польські залізничники допоможуть пасажирам здійснити пересадку з одного поїзда на інший, зазначили в "Укрзалізниці".

Поїзд №119 Дніпро — Хелм курсуватиме до станції Хелм без змін у розкладі руху.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок