"Шматок стелі впав на мене". У шелтері Дніпра опікуються 81-річною пораненою з Донеччини

"Шматок стелі впав на мене". У шелтері Дніпра опікуються 81-річною пораненою з Донеччини

81-річна Світлана — жителька Красногорівки, що на Донеччині. Нині мешкає в шелтері у Дніпрі. Жінка не чує і майже не бачить. Суспільному вона розповіла, що російські війська розбомбили її квартиру, шматок стелі впав прямо на неї.

"Не ховаюся від обстрілів, бо я їх не чую. Сіла їсти, а тут міномет чи як, не знаю. Прямо вдарили, шматок стелі впав на мене, одразу ґуля. А наступного дня око запливло. Розбито все. Я не знаю, де буду жити", — сказала жінка.

З Красногорівки Світлану евакуювали до однієї з лікарень Курахового. Там її прооперували, але додому не відпустили – дорога до міста перекрита.

За її словами, війська РФ щодня обстрілюють Красногорівку з артилерії, а з лютого 2022 року в місті немає опалення, світла та води.

"Ходили набирати воду в підвал. Але я вже не можу, в мене і так руки трусяться. Так знайомий хлопець приносив мені воду", — розповіла вона.

Діти та онуки Світлани раніше жили в Донецьку. Де вони зараз — вона не знає: з двома синами та донькою не спілкується декілька років.

З Курахового травмовану Світлану евакуювали до одного з шелтерів Дніпра. Адміністраторка закладу Майя Бунітова сказала, що по приїзду з нею були лише особисті документи. Ніхто з родичів не намагався її розшукати протягом 10 днів.

Історія 81-річної пораненої Світлани з Красногорівки
Адміністраторка шелтеру Майя Бунітова. Суспільне Дніпро/Юрій Тинний

"Губиться вона, свою кімнату два дні шукала, вивчила. Посміхається, ходить щаслива. Якщо щось потрібно – ми її питаємо", — говорить Майя. За її словами, за два дні жінку планують відправити до пансіонату в Івано-Франківськ.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок