Андрій Шпильовий, Дмитро Бондаренко, Ігор Бражник. На війні загинули троє військових з Дніпропетровщини

Андрій Шпильовий, Дмитро Бондаренко, Ігор Бражник. На війні загинули троє військових з Дніпропетровщини

На війні загинули троє військових з Дніпропетровщини — Андрій Шпильовий, Дмитро Бондаренко, Ігор Бражник.

Андрій Шпильовий

Житель Криворіжжя Андрій Шпильовий загинув 4 травня поблизу Урожайного на Донеччині, повідомили на сторінці компанії "АрселоМіттал Кривий Ріг".

Чоловік був слюсарем-ремонтником на рудозбагачувальній фабриці № 1.

"Він мав найвищий 6 розряд у своїй професії, а це говорить про його професіоналізм та досвід. Останнім часом йому довіряли зборку млинів та спіралей класифікаторів. Це непросто. Але за його роботу завжди було спокійно – виконає вчасно та якісно. З бригади № 2, в якій працював Андрій, практично всі вже служать у лавах ЗСУ. Андрій теж пішов на фронт одним з перших", – розповідає заступник начальника РЗФ-1 Євген Висоцький.

Дмитро Бондаренко

17 травня 2024 року в результаті авіаційного удару поблизу Лук’янців на Харківщині загинув старший солдат з Підгородненської громади Дмитро Бондаренко. Про це повідомили на сторінці Підгородненської територіальної громади. Попрощалися з військовим 22 травня біля Підгородненської міської ради.

Ігор Бражник

15 травня поблизу села Невське на Луганщині від поранень, отриманих внаслідок артобстрілу, загинув старший солдат Ігор Бражник, повідомив міський голова Кам'янського Андрій Білоусов.

Ігор Бражник упродовж 2002-2003 років проходив строкову військову службу. Закінчив Дніпродзержинський державний технічний університет. Тривалий час працював на ПрАТ "Камет-Сталь". У квітні 2022 року став на захист України.

У нього залишилися дружина, син, донька та мати. Військовому було 40 років.

Попрощаються з бійцем 23 травня в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок