У Дніпрі цьогоріч пляжного сезону не буде

У Дніпрі цьогоріч пляжного сезону не буде

пляж, річка, Дніпро
У Дніпрі не буде пляжного сезону. Фото: Міськрада Дніпра

Пляжний сезон у Дніпрі цьогоріч не розпочнеться. Таке рішення ухвалили на міській комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про це йдеться нас сайті міськради Дніпра.

За повідомленням, всього у Дніпрі є три офіційні пляжі: Мануйлівський, пляж на Монастирському острові та Придніпровський. На кожному з них встановлять таблички про заборону купання.

"Незалежно від того, що пляжний сезон не відкривається, ми за санітарними нормами маємо навести лад на наших пляжах. Щомісяця братимемо проби води. Також прочищуватимемо дно акваторії річки. Наводитимемо лад на території наших пляжів", — розповіла заступниця директора департаменту парків та рекреації Дніпровської міської ради Анастасія Петренчук.

Нині такі роботи тривають на Мануйлівському пляжі. Комунальники прибрали гілки, водорості та очерет. Розвісили таблички "Купатись заборонено". Також спеціальною машиною прочистили пісок.

У Дніпрі цьогоріч пляжного сезону не буде
На пляжі Дніпра чистять пісок. Фото: Міськрада Дніпра

"Пофарбували 8 лав та приводимо до ладу роздягальні, фарбуємо їх. Зараз хлопці ремонтують дах на металевому пляжному наметі. Роботи розпочали ще тиждень тому, але через дощі довелось трохи зміститись та продовжити їх лише в понеділок. Але працюємо, аби містянам було комфортно тут прогулюватись", — розповів начальник служби благоустою та утримання КП "Парк культури та відпочинку "Придніпровський" Роман Міроненко.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок