Брати Константинови з Дніпропетровщини стали призерами чемпіонату України зі скелелазіння

Брати Константинови з Дніпропетровщини стали призерами чемпіонату України зі скелелазіння

Андрій та Євген Константинови, спорт, Нікополь
Андрій та Євген Константинови. Фото: НОК України

Вихованці спортшколи "Трубник" з Нікополя на Дніпропетровщині Андрій та Євген Константинови вибороли золото та срібло чемпіонату України серед студентів зі скелелазіння у дисципліні "болдеринг"Болдеринг (іноді боулдеринг; англ. bouldering — скелелазіння по валунах) — різновид скелелазіння на невисоких скельних утвореннях або штучних стендах без мотузки та страхувальної системи. Тренування й змагання з болдерингу проводяться і на природному, і на штучному рельєфі.. Про це повідомили в регіональному відділенні Національного олімпійського комітету.

Змагання проходили 5 квітня на скеледромі КПІ «Скала» та були відбірковими на студентський чемпіонат світу.

Участь у змаганнях взяли 32 студенти з Дніпропетровської, Кіровоградської, Полтавської, Сумської, Харківської областей та Києва. По завершенні кваліфікаційних змагань серед чоловіків і жінок фіналісти мали пройти по чотири траси для визначення переможців.

Брати Константинови навчаються в Українському державному університеті науки і технологій (УДУНТ). В командному заліку серед регіонів Дніпропетровська область посіла перше місце, серед вишів — перше місце виборов УДУНТ.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок