Євгеній Мороз та Сергій Пехтерев. На фронті загинули двоє жителів Дніпропетровщини

Євгеній Мороз та Сергій Пехтерев. На фронті загинули двоє жителів Дніпропетровщини

Євгеній Мороз та Сергій Пехтерев. На фронті загинули двоє жителів Дніпропетровщини
. Фото ілюстративне, pexels

На війні загинули двоє військових з Дніпропетровщини – 37-річний житель Жовтих Вод Євгеній Мороз та 47-річний житель Кривого Рогу Сергій Пехтерев.

Євгеній Мороз

17 листопада внаслідок артобстрілу загинув 37-річний житель Жовтих Вод, молодший сержант Євгеній Мороз. Про це повідомили на сторінці у Facebook Жовтоводської міської ради.

Євгеній народився у селищі Петрове Кіровоградської області. Працював на ТОВ "Агрофірма "П’ятихатська", на підприємствах Кривого Рогу, АЗС, довгий час був за кордоном. На останньому місці роботи був водієм навантажувача.

Дали пройшов строкову військову службу. На фронт потрапив 16 травня 2023 року. Військовий загинув поблизу Мар’їнки на Донеччині.

"Він був доброю, світлою, великодушною та надзвичайно веселою людиною, будь-які негаразди сприймав позитивно, ніколи не впадав у відчай", – йдеться у повідомленні.

У нього залишилися мама, сестра, дружина та донька.

Попрощаються з бійцем 28 листопада біля пам’ятника Героям визвольної війни українського народу 1648-1654 років.

Сергій Пехтерев

Військовий загинув 12 листопада 2023 року, повідомили на сайті підприємства "Кривбасзалізрудком".

Сергій Пехтерев народився у Кривому Розі. Після закінчення школи працевлаштувався в Північний гірничо-збагачувальний комбінат в залізничний цех №4 слюсарем рухомого складу. Впродовж 1996-1997 років проходив військову строкову службу в Збройних силах України.

У 2003 році закінчив Криворізький професійний гірничо-технологічний ліцей. Після отримання диплому працював учнем прохідника шахти "Козацька", пізніше став прохідником дільниці.

"За цей час проявив себе професіоналом обраної справи, сумлінним та відповідальним робітником. Користувався заслуженою повагою як серед колег, так і керівництва шахти "Козацька" й підприємства", – йдеться у повідомленні.

7 грудня 2022 року вступив до лав Збройних сил України. Чоловік служив стрільцем-снайпером. Загинув 12 листопада внаслідок мінометного обстрілу в районі Іванівка Куп’янського району Харківщини.

Військовому було 47 років. У нього залишилась дружина, донька та син.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок