У Кривому Розі до пунктів щеплення надійшло майже 14 тисяч доз вакцини від коронавірусу

У Кривому Розі до пунктів щеплення надійшло майже 14 тисяч доз вакцини від коронавірусу

У Кривому Розі до пунктів щеплення надійшло майже 14 тисяч доз вакцини від коронавірусу
. Дніпропетровська облдержадміністрація

Кривий Ріг отримав чергову партію вакцини від COVID-19: майже 10 тисяч доз Pfizer та понад 3700 доз CoronaVac. Про це під час брифінгу повідомив начальник військової адміністрації міста Олександр Вілкул.

"У Кривому Розі зареєстровано вже 356 випадків, 80 людей лікуються в стаціонарах. Тож кожен повинен подбати про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких і зробити щеплення", — сказав він.

Минулими вихідними щеплення отриманою з нової партії вакциною Pfizer зробили майже 600 жителів міста.

Для отримання щеплень потрібно звернутися до центрів первинної медико-санітарної допомоги за місцем проживання, де можна отримати всю інформацію.

У Кривому Розі першу дозу вакцини отримали вже майже 552 тисячі людей. Другу дозу, тобто завершили вакцинацію – 249 тисяч криворіжців. Бустерну першу дозу вакцинації отримали 44 тисячі жителів.

Що відомо

  • На Дніпропетровщину прибуло понад 40 тисяч доз препарату Comirnaty від Pfizer/BioNTech, імунізуватися можна безкоштовно.
  • Нині на Дніпропетровщині працює 21 центр масової вакцинації, 199 пунктів щеплення та 60 мобільних бригад. Там у наявності понад 307 тисяч доз вакцин. На вибір доступні препарати Comirnaty від Pfizer/BioNTech, CoronaVac та Janssen від Johnson & Johnson.

Читайте також

На Дніпропетровщині за тиждень майже на 60% зросла захворюваність на COVID-19

"Очікуємо пік захворюваності на початок жовтня": головна санітарна лікарка про COVID-19

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок