В усіх районах Дніпропетровщини розпочалися жнива

В усіх районах Дніпропетровщини розпочалися жнива

В усіх районах Дніпропетровщини розпочалися жнива
. Фото: пресслужба ДніпроОВА

На Дніпропетровщині стартували жнива в усіх семи районах області. Нині збирають ячмінь, пшеницю, ріпак, горох, йдеться у пресрелізі від ОВА, який отримало Суспільне.

Раніше за всіх розпочали збирати врожай у Нікопольському районі, згодом у інших. На одному з аграрних підприємств Дніпровського району вже наповну збирають озимий ячмінь, якого там посіяли 100 гектарів. У серпні візьмуться за сою, з вересня – за соняшник.

“Кожен колосок – це наші сподівання, це наше життя. Дякуючи ЗСУ, працюємо в полях. Це наша відповідальність – дбати про продовольчу безпеку. Цього року хліб нам дістається високою ціною”, – розповідає головний агроном Євген Матвійчук.

Комбайнер Сергій Юрчишин на полі вже майже 35 років. Весною сіє, влітку – жне. “Працюємо щоденно, по 12-14 годин, бо треба прибирати хліб швидко. Упевнений, все буде добре”, – говорить він.

Працюють на сучасних комбайнах. Вони обладнані кондиціонерами, показують рівень вологи, мають датчики врожайності.

Трохи пізніше аграрії області збиратимуть жито, овес, гречку. Восени – кукурудзу і соняшник. Загалом працюватимуть на майже 2 мільйонах гектарів полів. Завершити планують на початку грудня.

Читайте також

На підконтрольній Україні частині Запорізької області розпочалися жнива

Зерна буде вдосталь для області та сусідів. На Дніпропетровщині стартували жнива

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок