"Створюємо ліси разом". У Дніпрі висадили 15 тисяч саджанців сосни

"Створюємо ліси разом". У Дніпрі висадили 15 тисяч саджанців сосни

"Створюємо ліси разом". У Дніпрі висадили 15 тисяч саджанців сосни
. Суспільне Дніпро

У Дніпрі, поблизу житломасиву Кам’янський, на території у 2,4 гектара висадили сосни. Саджали дерева у рамках акції “Створюємо ліси разом”. Завдяки цій акції, за словами лісничого Юрія Зідри, у місті через п’ять років з’явиться новий сосновий ліс.

“На цій ділянці буде 15 тисяч саджанців. Це буде не тільки сосна звичайна, але й акація біла. Для того, щоб був пожежний розрив. Тут буде вісім рядів сосни і два ряди акації”, - розповів лісничий.

Дерева висаджують у рамках акції “Створюємо ліси разом”. В області її розпочали 1 вересня 2021 року. За цей період у лісгоспах засадили 200 гектарів землі.

Висадили дуби, сосни, горіх чорний, акації, ясен та клени, каже заступник начальника Дніпропетровського лісового та мисливського господарства Валерій Величко.

“30 листопада - останній день проведення цієї акції. І протягом цих двох місяців підприємствами області вже висаджено близько мільйона дерев. Це значно більше, ніж ми планували. Було заплановано посадити 884 тисячі дерев”, - говорить Валерій Величко.

Крім того, до Нового року загалом по області усі лісові господарства планують виставити на продаж 2,5 тисячі ялинок, однак лише на своїх територіях.

“Лісгоспи будуть реалізувати ялинки лише на своїй території, ми не будемо замовляти торговельні точки в містах та по області. Чипування всіх ялинок ніхто не скасовував - це буде у вигляді бірок або штрих-кодів. Можна зайти на сайт і за штрих-кодом перевірити походження ялинки”, - зазначив посадовець.

Наступна висадка лісів на Дніпропетровщині запланована на весну 2022 року. Така практика, каже лісничий Юрій Зідра, здатна поліпшити екологічну ситуацію в області.

Читайте також

- "Створюємо ліси разом" - на Херсонщині в рамках акції висадили 54 тисячі саджанців Кримської сосни

- 17 жовтня дніпряни долучились до екологічної акції "Озеленення України"

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок