На Дніпропетровщині призначили трьох голів райдержадміністрацій: що про них відомо

На Дніпропетровщині призначили трьох голів райдержадміністрацій: що про них відомо

На Дніпропетровщині призначили трьох голів райдержадміністрацій: що про них відомо
. ОПУ

На Дніпропетровщині призначили трьох голів райдержадміністрацій: Новомосковської, Нікопольської та Криворізької. Розпорядження про призначення підписав президент України Володимир Зеленський.

З новою посадою керівників привітав перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов, повідомили в пресслужбі Дніпропетровської облдержадміністрації.

Нікопольську районну державну адміністрацію очолив Євген Євтушенко. За освітою – лікар. Більш ніж 10 років працював хірургом у Томаківській центральній районній лікарні. Пізніше став заступником селищного голови. З грудня 2019-го був головою Томаківської РДА.

Головою Новомосковської райдержадміністрації вдруге призначили Михайла Вишневського. Він має дві вищі освіти – технологічну та правознавчу. Працював керуючим справами виконавчого комітету Індустріальної районної ради у місті Дніпро. У грудні 2019 року очолив Новомосковську райдержадміністрацію.

На чолі Криворізької райдержадміністрації став Євген Ситниченко. За освітою педагог. Працював вчителем спецдисциплін у Широківському професійно-технічному училищі. Завідував філією Криворізького міжрегіонального центру з перепідготовки військовослужбовців, звільнених у запас. Очолював Широківську районну раду та адміністрацію.

Що відомо

На призначення нових голів чекають ще чотири райони: Дніпровський, Кам’янський, Павлоградський та Синельниківський.

Читайте також

  • Уряд призначив тимчасового очільника Держгеокадастру. Що про нього відомо
  • Рада призначила позачергові вибори сільських та міських голів. Де саме
На початок