Інцидент у парку левів "Тайган": "суд" поліпшив вирок Зубкову

Інцидент у парку левів "Тайган": "суд" поліпшив вирок Зубкову

Директор парку "Тайган" Олег Зубков
Директор парку "Тайган" Олег Зубков біля окупаційного Центрального районного суду Сімферополя. YouTube/Олег Зубков

Окупаційний Центральний районний суд Сімферополя повторно розглянув справу директора парку левів "Тайган" у Криму Олега Зубкова після інциденту з амурським тигром, який вкусив за палець однорічну дитину, та засудив чоловіка до 1 року умовного позбавлення волі з випробувальним терміном.

Про це свідчить вирок "Центрального районного суду" Сімферополя, а також повідомив Зубков з адвокатом на своєму YouTube-каналі.

"Засновника "Парку левів "Тайган" визнано винним у наданні послуг, що не відповідають вимогам безпеки життя і здоров'я споживачів. За вироком Центрального районного суду міста Сімферополя від 20 травня 2024 р. винному призначено покарання у вигляді одного року позбавлення волі. Суд визнав можливим виправлення засудженого без реального відбування покарання і призначене покарання ухвалив вважати умовним, з річним іспитовим строком", — йдеться у рішенні "суду".

Зубков зазначив, що планує оскаржити цей вирок.

Водночас у жовтні 2022 року окупаційний Верховний суд Криму скасував вирок нижчої інстанції щодо директора "Тайгану", якого раніше засудили до 2,3 року колонії загального режиму, і направив справу на перегляд.

У вересні 2021 року у цьому парку левів матір з однорічною дитиною на руках підійшла до віджимного бар'єра сітки основного вольєра з амурськими тиграми. Один з них накинувся на маму з немовлям та вкусив дитину за великий палець лівої руки, щоб був ближчим до сітки. Дитині довелось ампутувати палець.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram та Facebook

На початок