Зʼявились супутникові знімки пошкодженої лінії оборони Кримського мосту

Зʼявились супутникові знімки пошкодженої лінії оборони Кримського мосту

Кримський міст, Керченський міст
Кримський міст. Фото: t.me/atesh_ua

На нових супутникових знімках видно, що російська оборона Кримського мосту сильно постраждала внаслідок шторму: більшість барж перед ним з боку Чорного моря змило чи затопило.

Читайте цей матеріал кримськотатарською

Відповідні зображення опублікував OSINT-аналітик MT_Anderson.

Згідно з супутниковими знімкам захисні споруди Кримського мосту станом на 28 листопада 2023 року зазнали досить значних пошкоджень у порівнянні з тим, що було зафіксовано 4 жовтня.

Так, біля мосту 3 баржі затоплені й 1 частково затоплена, 2 баржі – повністю змило водою. Ще одна баржа залишається на плаву, але вона ні до чого не прив'язана.

Нагадаємо, у Криму внаслідок сильного шторму без світла залишилося майже пів мільйона людей. На півострові перекривали половину автомобільних доріг. Затопило набережні, повалило тисячі дерев, зривало дахи із будівель, була зафіксовано десятки аварій на електромережах та газопроводах. У Криму в ніч на 27 листопада ураганний вітер сягав 144 км/год.

Еколог Євген Хлобистов заявив, що те, що сталося в Криму, — унікальна екологічна ситуація. Нинішній шторм в окупованому Криму найсильніший за всю історію спостережень.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram, Viber та у Facebook

На початок