Окупаційний суд залишив у силі штраф правозахиснику Абдурешиту Джеппарову

Окупаційний суд залишив у силі штраф правозахиснику Абдурешиту Джеппарову

Окупаційний суд залишив у силі штраф правозахиснику Абдурешиту Джеппарову
Абдурешит Джеппаров. Фото: Кримська солідарність

Окупаційний суд залишив у силі штраф у розмірі 45 тисяч рублів (близько 18 тисяч гривень) кримськотатарському правозахиснику Абдурешиту Джеппарову.

Про це повідомляє "Крымский процес".

Зазначається, що в окупаційному "Верховному суді Криму" відбувся розгляд апеляційної скарги на рішення Київського районного суду Сімферополя Джеппарова, якого визнали винним у дискредитації російської армії за публікації невідомих осіб.

Згідно з рішенням проросійської "судді" Катерини Тимошенко, ухвалу суду першої інстанції про притягнення до адміністративної відповідальності залишено без зміни.

"Суд не побачив порушень у повторному допиті свідка, який "згадав" необхідні свідчення, а також у відмові допитати другого свідка, який нібито був присутнім під час складання адміністративного протоколу", — йдеться у повідомленні.

Що відомо про Абдурешита Джеппарова

  • В окупаційному Київському районному суді Сімферополя протягом 4 засідань розглядали адміністративну справу стосовно кримського правозахисника Абдурешіта Джеппарова, на яку було складено протокол за його відсутності.
  • 7 липня "суд"оштрафував на 45 тисяч рублів (близько 18 тисяч гривень) кримськотатарського правозахисника Абдурешита Джеппарова за нібито адміністрування правозахисної Facebook-сторінки, публікації яких "дискредитують ЗС РФ".

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram, Viber та у Facebook

На початок