На пʼятьох людей, затриманих біля окупаційного суду у Криму, склали адмінпротоколи

На пʼятьох людей, затриманих біля окупаційного суду у Криму, склали адмінпротоколи

На пʼятьох людей, затриманих біля окупаційного суду у Криму, склали адмінпротоколи
Окупаційні правоохоронці біля будівлі "Верховного суду Криму". Кримська солідарність

Відносно Зареми Ахтемової, Руслана Джелялова, Лутфіє Зудієвої, Рустема Усеїнова та Куламета Ібраїмова, яких затримали біля будівлі окупаційного Верховного суду у Сімферополі, окупанти склали адміністративні протоколи.

Про це Суспільному Криму повідомив адвокат Едем Семедляєв.

Зазначається, що протоколи склали за частиною 1 статті 20.2.2 КоАП РФ (Організація масового перебування громадян у громадських місцях).

Крім того, через повторне правопорушення щодо кореспондента «Кримської солідарності» Куламета Ібраїмова окупаційні правоохоронці склали протокол за частиною 4 статті 20.2.2 КоАП РФ.

«Загалом затримали 14 людей, з них троє жінок. Наразі п'ятеро затриманих, у всіх інших зібрали відбитки пальців, зразки ДНК, сфотографували, виписали застереження і відпустили», — прокоментував адвокат Едем Семедляєв.

Він зазначив, що всіх затриманих відвезли до окупаційного Залізничного районного суду.

«Наступні дії адвокатів — це захист в суді», — сказав Семедляєв.

Як повідомляють «Ґрати», Лутфіє Зудієва перебувала біля будівлі окупаційного суду за редакційним завданням. Видання вимагає негайно звільнити журналістку та інших незаконно затриманих сьогодні біля "Верховного суду" кримчан.

Лутфіє Зудієва
Лутфіє Зудієва. Кримська солідарність

«Ґрати» звертаються до українських, міжнародних журналістських об’єднань та правозахисних організацій із проханням виступити на захист затриманої журналістки і висловити солідарність із колегами, яких російська влада переслідує в Криму.

Повний текст заяви «Ґрат» за посиланням.

Що відомо про затримання біля "суду" у Криму 27 липня

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram, Viber та у Facebook

На початок