Щеплення від коронавірусу: вакцини ще немає, черкаські лікарі – готові

Щеплення від коронавірусу: вакцини ще немає, черкаські лікарі – готові

Підготовка до вакцинації у Черкаській області на завершальному етапі. Про це пресконференції розповіла заступниця голови Черкаської облдержадміністації Лариса Кошова.

За словами посадовиці, за проведення вакцинації відповідатимуть лікарі первинної ланки. Тому що це належить до їхнього обов’язку.

Лариса Кошова повідомила, що наразі в Україні ще немає вакцини від коронавірусу.

"Вакцина ще не надійшла. Ми проводомо роботу щодо підготовчого процесу, вже майже завершили. Сформований перелік осіб, яким проводитимемо вакцинацію, які належать до першого етапу", повідомила посадовиця.

Читайте також: Вакцинація від COVID-19: на Черкащині створили шість мобільних бригад

За словами Лариси Кошової, від того, яка буде вакцина, залежатимуть і умови зберігання, і умови транспортування.

"Умови щодо холодового ланцюга, характерного для будь-якої вакцини, будуть дотримані, до цього заклади охорони здоров’я Черкащини готуються".

Лише, коли держава закупить вакцину, її розподілять між областями. Тоді й розпочнеться вакцинація, зауважила Кошова.

Що відомо

  • Шість мобільних бригад для вакцинації проти коронавірусу створили в області. Вакцинувати людей будуть у чотири етапи. До першого нині готуються: чекають, коли на Черкащину надійде вакцина.
  • Кампанія із вакцинації триватиме до кінця березня. Щеплюватимуть насамперед медпрацівників, які надають допомогу хворим на коронавірус. Це буде на добровільних засадах та безкоштовно.
На початок