Продавали екстазі, амфетамін та кокаїн: у Черкасах викрили наркоугруповання

Продавали екстазі, амфетамін та кокаїн: у Черкасах викрили наркоугруповання

СБУ повідомила про підозру чотирьом членам організованої групи, які продавали наркотики через телеграм-канал та інші месенджери. Про це повідомили в пресслужбі прокуратури Черкаської області.

Під час досудового розслідування встановлено, що підозрювані об'єднались для вчинення низки злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків і психотропів.

Угруповання тривалий час діяло на території Черкас та інших населених пунктів області. За даними прокуратури, вони збували наркозалежним, серед яких були неповнолітні, особливо небезпечні наркотичні засоби – екстазі, амфетамін, кокаїн та інші. Загальна вартість вилучених правоохоронцями наркотичних засобів на чорному ринку складає близько чотирьох мільйонів гривень.

Санкція статті ч. 3 ст. 307 КК України, яку інкримінують членам угрупування, передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 9 до 12 років з конфіскацією майна.

Суспільне готове озвучити позицію підозрюваних чи сторони захисту, якщо вони виявлять таке бажання та звернуться у редакцію в будь-який зручний спосіб.

Читайте також

На початок