Новорічні костюми для дітей створює черкащанка Ольга Андрійчук. Пошиття – це її хобі і так вона відпочиває від основної роботи. Аби вбрання було оригінальним та подобалось дітям, має власний секрет.

Свою кухню черкащанка Ольга Андрійчук переобладнала у майстерню. Тут і швейна машинка, і заготовки, і завершені костюми. Жінка зараз перебуває у декретній відпустці, раніше доводилось над вбранням працювати вночі:
"Прийшла з роботи, погодувала дітей, вклала їх спати і в ночі я працювала допоки не звершу свій образ".

Майстриня шиє костюми протягом семи років. За цей час створила 150 образів. Аби вони були унікальні, доповнює їх аксесуарами, створеними власноруч.
"Дівчатам цукерки на волосся, такі роблю, щоб у дітей аж очі світилися, зайченятам у нас є морквинки. Дитина вдягає і усі цікавляться, а білочкам горішки".
Шити любила з дитинства, розповіла жінка. Спочатку святкове вбрання створювала для ляльок, потім дитяча забава переросла в хобі:
"Мої ляльки були завжди одягнені гарно, підібрана кольорова гама. Мені подобалось шити з дитинства".

На один костюм майстриня витрачає від години до тижня, – усе залежить від складності. Таке заняття обрала, тому що хоче у всьому бути неординарною:
"Кума віддає костюм білочки, а він заурядний такий, я – додаю хутра, оздоблюю, додаю натуральний хвіст, манжетки ставлю. Щоб усе довершеним було, щоб вигляд був відповідний – родзинка".

Готові костюми майстриня приміряє на своїх доньках Вікторії та Владиславі. Восьмирічна Владислава розповіла, що костюм "східної красуні" – улюблений, тому що створювала його разом із мамою. Розповіла, що коли одягає мамині костюми – хочеться танцювати:
"На святах у школі я себе почуваю гарною принцесою, тому що у мене найкрасивіші костюми. Я можу мамі допомогти, наприклад, паєтки розібрати, можу тканини піти купити".
Дівчинка розповіла, що в майбутньому хотіла б продовжити мамину справу.