Володимир Савраненко — черкаський випускник, який набрав по 200 максимальних балів із усіх чотирьох предметів мультипредметного тесту. Розповів, що задля цього працював на уроках, виконував усі домашні завдання, а у вільний час займався танцями.
Надалі Володимир планує жити та навчатися в Україні.
Володимир Савраненко — єдиний учень у Черкаській області, який набрав по 200 балів з чотирьох предметів. Як розповіла проректорка з питань зовнішнього незалежного оцінювання обласного інституту післядипломної освіти Наталія Лісова, шість випускників в області отримали 200 балів з двох предметів, 63 випускники отримали по 200 балів з одного предмета.
Володимир має чимало медалей за олімпіади з математики та фізики. Також має ще одну колекцію медалей і Кубків — це нагороди із танцювальних фестивалів:
"Я почав займатися танцями з чотирьох років. Спочатку це були спортивні танці, а десь із 10-11 років я пішов на народні танці. І це був правильний вибір, тому що мені напевно більш подобаються народні танці".
Тренування та виступи — це чи не єдине на що вистачало часу після навчання, розповів Володимир.
"У середньому я за день витрачав на виконання домашнього завдання три-чотири години".
Додав: шкільні зошити списував за тиждень:
"Це мої зошити десь за три місяці. Я ось списував зошит на 96 сторінок десь за тиждень, якщо це такий предмет, як алгебра".
Хоч випускник у своїх силах не сумнівався, втім результатами був шокований:
"Я натиснув кнопку "завершити тест" і побачив бали. І я так одразу подивився трошки і мені не повірилося, але я зразу зрозумів, що це чотири — двісті".
Це ж підтвердили і офіційні результати. Володимир набрав по 200 максимальних балів з української мови, математики, історії та фізики.
"Я отримував привітання від всіх друзів і від усіх моїх вчителів", — поділився враженнями випускник.
Те, що його зусилля були не марними тішиться і сам. Бо ж має мотивацію:
"Мені завжди подобається розвиватися, я не хочу стояти на місці, тож я до цього всіляко йду".
Та попереду, додав, черговий важливий етап у житті — вступ до одного зі столичних університетів:
"Майбутня професія буде пов'язана із технічною спеціальністю. Це може бути інженер, інженер-конструктор".
Коли дізнався свої результати, першими порадував батьків:
"У них дар мови пропав, ми мовчали, зраділи дуже".
Секрет успіху Володимира — у його наполегливості, розповів батько хлопця, Роман Савраненко. Адже доводилося пильнувати, аби син не навчався вночі:
"Я неодноразово казав: досить вже вчити, давай відпочивай", — поділився пан Роман.
Разом з батьками хлопця підтримували й вчителі. Хлопець — випускник черкаського фізико-математичного ліцею. Після оприлюднення результатів тестування побачився з вчителем історії та директором. Директор ліцею Юрій Зімнін вважає, що скласти тест на такі високі бали — це досягнення:
"Це величезне досягнення, тому що чотири предмети складати дуже важко. Плюс, це доля везіння, тому що багато людей готувалися достойно, та не всі змогли зібратися і пройти безпомилково національний мультипредметний тест".
Досягненням Володимира вчитель історії Іван Десятніков не здивувався:
"По-перше, виконували сумлінно навчальну програму, потім в кінці навчального року виділили час саме на підготовку до НМТ. Підтримка вчителів — це одне з найголовніших що було".
Попереду у випускника — переїзд до Києва та пообіцяв: на гостини до рідного ліцею повертатиметься.
Надсилайте новини про події з життя на Черкащині