Платив "зарплату" тещі: голову ОТГ на Черкащині підозрюють у привласненні бюджетних коштів

Платив "зарплату" тещі: голову ОТГ на Черкащині підозрюють у привласненні бюджетних коштів

Голову однієї з об'єднаних територіальних громад Черкащини підозрюють у привласненні понад 130 тисяч гривень із місцевого бюджету.

Про це Суспільному розповіла речниця Головного управління Нацполіції в Черкаській області Зоя Вовк.

За даними слідства, сільський голова привласнив понад 130 тисяч гривень із бюджету громади.

"До табелів обліку робочого часу вони вносили недостовірні відомості. На підставі цих документів жінка, яка фактично не працювала в сільраді, отримувала заробітну плату", — зазначила Зоя Вовк.

В. о. речниці Черкаської обласної прокуратури Світлана Чубенко додала, що за версією слідства сільський голова діяв за попередньою змовою із головним спеціалістом відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності, своєю співмешканкою та її матір’ю:

"У період з січня 2021 по січень 2022 років до відомостей щомісяця вносили недостовірні відомості. Таким чином матері співмешканки нараховували зарплату за нібито виконану роботу, яку вона фактично не виконувала і у сільській раді не працювала".

Слідчі повідомили сільському голові повідомили про підозри у зловживанні службовим становищем (частина 3 статті 191) та службовому підробленні (частина 2 статті 28 та частина 1 статті 366 Кримінального кодексу України).

Йому загрожує позбавлення волі на строк від трьох до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Крім того, нині надають правову оцінку діям інших людей, причетних до цієї схеми.

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині

На початок