"Якщо не поливати, краще не садити": фермерка з Черкащини про овочеві та заробіток з них

"Якщо не поливати, краще не садити": фермерка з Черкащини про овочеві та заробіток з них

Ексклюзивно

Овочі з "борщового набору" вирощує фермерка Надія Кім. Агробізнесом на Черкащині займається понад 30 років. Вирощене відправляє в усі регіони України.

Садити городину радить у пригідну погоду, а про догляд каже: "Якщо не поливати, краще не садити". Як вирощувати овочеві на продаж та чи можна заробити на цьому — Надія Кім розповіла в інтерв'ю.

Пані Надія, з чого ви розпочинали свою справу?

Ми починали з того, що брали в оренду землю, працювали, а потім вирішили відкрити фермерське господарство, щоб бути ближчими до овочів, щоб можна було вирощувати і бути господарями. У цій місцевості займаємося овочами десь 30 років. Вирощуємо борщові набори.

Ви від початку вирощуєте різні види овочів?

Відразу почали з борщового набору і вирощуємо до сьогодні, тому що ми працюємо не лише на ринок та заводи, але ми ще й постачаємо на закриті заклади. Такі як лікарні, санаторії, дитячі будинки, дитсадки. Їм набагато зручніше у нас закуповувати, по-перше, через ціну на продукцію, яка їх дуже влаштовує. І через якість продукції, тому що вся наша продукція сертифікована.

Чи прослідковуєте тенденції на агроринку, коли формуєте структуру посівів?

Звичайно, ми спостерігаємо за цим ринком і дивимося, чого можна цього року більше посадити, щоб воно пішло на прилавки. Намагаємося працювати саме з тією продукцією, на яку є попит.

Що посадили цього року?

Цього року ми посадили сині (баклажани - ред.), помідори, перець, цибулю, моркву, кріп, кабачки. Усього — сорок гектарів під овочі. Хоча торік був надлишок овочів, проте всі овочі у нас пішли. Нічого в нас не лишилося. Цього року попит є на помідори, цибулю та кабачки.

Яких овочів посадили найбільше?

Томатів чері посадили ми три гектари. Це дрібний помідор, стандартні розміри якого близько трьох сантиметрів. Ми його збираємо і для того, щоб була хороша якість, навіть двічі його перебираємо. На нього є попит, так. Цей сорт дуже солодкий, смачний і не тріскається. Гарна якість. Є й у нас помідор Солероссо. Це сливка, яка здебільшого йде на закрутки, а також на живий ринок.

Скільки кущів томатів зростають на трьох гектарах?

Десь у межах 70-75 тисяч кущів. Помідор цей дуже цікавий, росте кущовим способом, і він дуже розкидається, це такі великі кущі. І дуже цікаво збирати, бо там дуже багато помідорів. З кожного куща можна зібрати десь вісім-десять кілограмів помідорів. Ще дуже гарний помідор сорту Солероссо. Його і заводи беруть на консервацію. Він за розміром не дуже великий і добре вкладається в банки. І дуже смачний. Кущі у нього невеликі, але в нього є одна така гарна особливість, що він дозріває одночасно в полі. Він дозрів і його можна зібрати практично за один раз. І помідор такий красивий, червоний.

Ви вирощуєте томати з насінини, чи купуєте саджанці?

Від початку вирощуємо із насіння. Ми маємо свої теплиці. Насіння ми купуємо на тих фірмах, з якими вже багато років працюємо. Починаємо вирощувати десь із середини березня. І десь у перших числах травня ми починаємо висаджувати на поля. Цього року трохи запізнилися, бо весна спочатку показала себе такою теплою, хорошою, а потім пішли холоди. І довелося трохи затриматися, щоб культури не померзли, бо стільки праці вкладено туди. І наше насіння, наші культури, я так скажу, дуже дорогі, тому що ми насіння, яке ми купуємо безпосередньо з фірм, дуже дороге. Наприклад, одна насінина чері помідора коштує одна гривня вісімдесят копійок.

Насіння збираєте із попереднього врожаю, чи купуєте?

Насіння ми отримуємо у пачках. Там вони вже опрацьовані. Буває насіння у пачках 500 штук, буває тисяча, буває пʼять тисяч. Дивлячись яке насіння і яка партія. Там уже вказано, скільки їх тисяч і скільки нам треба, ми стільки й купуємо. Це раніше воно було у мішках. Брали в мішках та кілограмами садили. Зараз кожна насінина має бути посаджена, і має вирости, і винести її на площу, на землю.

Висаджувати культуру потрібно вручну, чи це автоматизований процес?

У нас є і автоматизований спосіб, і вручну. Наприклад, ми висаджували розсаду баклажанів, помідорів, перцю. Висаджуватимемо пізню капусту скоро. Для всього цього у нас є розсадопосадкова машина. Проте там обов'язково потрібні руки. Де неправильно розсада впала і не змогла правильно в землю лягти, ззаду йде теж бригада, яка поправляє та підсаджує.

Чи важливо, на якій відстані будуть рости кущі?

На кожну культуру є своя відстань. Наприклад, міжряддя синіх (баклажанів - ред.) – 70 і від 60 до 80 см між кущами. Помідори між рядками – 1,4 метра, між кущами – до метра. Перець – між рядками 70, а між кущами 60-70 сантиметрів.

Чи підживлюєте ґрунт перед висадкою?

Ми теплиці готуємо, купуємо торф. Торф надходить сюди з Естонії. Спочатку спанбонд стелимо, потім торф укладаємо і вже тоді тільки висіваємо насіння.

На полі теж підживлюємо. Добрива бувають різні та їх потрібно носити за масою. Одного добрива вноситься 25 кг на гектар, іншого може бути більше, третього — ще менше. Теплицю ми не удобрюємо, бо вистачає того торфу, який є, і рослина нормальна виростає, така потужна, гарна. Тому, коли ми її висаджуємо, ви самі бачите, у нас практично усі грядки повні. Наш показник — приблизно 98% приживання. Завдяки тому, що рослина така сильна, і ми вчасно крапельний полив проводимо, одразу поливаємо.

"Якщо не поливати, краще не садити": фермерка з Черкащини про овочеві та заробіток з них
Фермерка Надія Кім та журналіска Вікторія Пожар. Суспільне Черкаси

Як поливаєте розсаду?

За допомогою крапельного поливу. Він дуже затратний і вимагає дуже великого обсягу роботи. Але він найефективніший. Вода надходить, крапає саме під культуру, під коріння культури і капає вода тепла, не холодна. Це має дуже велике значення. І культури тоді менше хворіють, і врожай зростає. Крапельний полив найефективніший для овочів.

Дорого вам обходиться такий полив?

Ми рахували на цибулі. Гектар обходиться в тисячу доларів. Це лише поливна система, а саме трубочки для крапельного поливу, не враховуючи те, звідки іде вода. Це бочка, яку ми купуємо один раз і її вистачає на багато років, а «крапельку», через яку іде вода, ми щороку замінюємо. Ми навесні її розстилаємо за допомогою трактора, а восени збираємо і здаємо на утилізацію. Таким чином ми прибираємо кожну грядку. Це дуже великий обсяг, який займає дуже багато часу.

Чи вистачає робочих рук для догляду за рослинами?

На сьогодні тут у нас працює шістнадцять осіб. Поки йде посадка, обробка поля, нас вистачає. А коли почнеться у нас уже збирання врожаю, то, звичайно, людей буде дуже багато треба. Я навіть думаю, що цього року не менше ніж 50-70 людей потрібно буде, щоб прибрати це поле.

Які фактори впливають на формування ціни на майбутній врожай?

Впливають насіння, полив, добрива, обробка, прибирання, не враховуючи того, що поля потрібно переорати, підготувати до посіву. Пальне, звичайно, ви ж самі знаєте, зараз недешеве. Тож витрати великі.

Чи можете спрогнозувати, якою в сезон буде собівартість одного кілограма помідорів?

Ми розраховуємо хоча б на 30 гривень, бо чері — це такий вибагливий продукт, який потребує уваги, та щоб ціна на нього була відповідна.

Чи завжди вдається заробити на овочевих?

Не завжди, але вдається. Тому ми саджаємо різні культури. Це теж має велике значення. Якась культура потягнула назад за ціною, якась культура вискочила. І цим ми перекриваємо. А минулого року в нас були ціни дуже низькі. І слава Богу, що ми вийшли хоч на нулі. Так що ніхто не знає, яка ситуація буде цього року. Рятує одне: якщо укладаєш договір із заводами, то вже знаєш, який там буде плюс. Тільки, звичайно, врожай ще виростити треба.

Ви працюєте на український ринок, чи й за кордон?

Ми працюємо на українському ринку, але частина нашої продукції, яку забирають на заводи, звісно, іде за межі країни. Вона йде на переробку, а заводи вже відправляють її за кордон.

Що порадите фермерам-початківцям, які вирощують овочі?

Найголовніше — висадити овочі в нормальну погоду. І багато чого залежить від поливу. Я взагалі вважаю, що овочами без поливу краще не займатися. Тому що це дуже ризиковано. Навіть якщо говорити про те, що зараз. Якби в нас не було поливу, ми не змогли б ані висадити розсаду, ані насіння. Воно б не зійшло і не прийнялося б. Полив, гарне насіння, правильний догляд за овочами. І якщо цінова політика більш-менш нормальна, то це нормально. Може фермер займатися овочами. На сьогодні, думаю, овочі — це перспективно. Тому що деякі наші південні території окуповані, а Херсонщина у нас взагалі вважалася овочевим краєм, то доводиться збільшувати продукцію овочів у нас, щоб ними можна було забезпечити нашу Україну.

Інтервʼюерка — Вікторія Пожар

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині

На початок