На Черкащині засудили чоловіка за те, що не прийшов до ТЦК

На Черкащині засудили чоловіка за те, що не прийшов до ТЦК

Суд у Черкасах
Суд у Черкасах. Суспільне Черкаси/Анна Іщенко

Жителя Корсуня-Шевченківського засудили за ухилення від призову на військову службу під час мобілізації. Обвинуваченого взяли під варту в залі суду.

Відстрочки від призову чоловік не отримував, повідомила Суспільному в. о. речниці Черкаської обласної прокуратури Світлана Чубенко.

Зі слів речниці, чоловік у визначений час не зʼявився до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

"Прокурор у суді довів, що жителя міста Корсунь-Шевченківський за результатами проходження військово-лікарської комісії визнали придатним для проходження військової служби та у встановленому законом порядку повідомили про необхідність прибуття у військовий комісаріат для відправлення у військову частину для проходження служби", — розповіла Світлана Чубенко.

45-річного чоловіка судили за статтею 336 Кримінального кодексу України: ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період. Суд визнав його винним та призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на три роки, додала речниця.

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині

На початок