Черкащанин виборов перемогу на Кубку Європи з дзюдо

Черкащанин Ілля Назаренко здобув перемогу на Кубку Європи з дзюдо
Черкащанин Ілля Назаренко виборов перемогу на Кубку Європи з дзюдо. Прессслужба НОК України у Черкаській області

Спортсмен з Черкащини Ілля Назаренко здобув перше місце на Кубку Європи з дзюдо серед кадетів, який відбувся в Польщі. Участь у змаганнях узяли кількасот спортсменів із 30 країн світу.

Про це повідомили у пресслужбі НОК України в Черкаській області.

Як зазначили в пресслужбі, Україну представляли понад 70 дзюдоїстів, серед них і черкащанин.

Ілля Назаренко з Черкащини виборов перемогу на Кубку Європи з дзюдо
Черкащанин Ілля Назаренко виборов перемогу на Кубку Європи з дзюдо. Прессслужба НОК України в Черкаській області

"Ілля Назаренко став переможцем Кубка Європи серед 88 кадетів у ваговій категорії до 66 кг", — йдеться в повідомленні.

Завдяки такому результату спортсмен пройшов відбір на чемпіонати Європи і світу, додали в пресслужбі.