Кандидат має пройти чотири етапи: в Черкасах відбирали в патрульну поліцію

Кандидат має пройти чотири етапи: в Черкасах відбирали в патрульну поліцію

Ексклюзивно

У Черкасах відбувся третій етап відбору в патрульну поліцію: шість кандидатів складали тести із фізичної підготовки. Нині в підрозділі мають 21 вільну посаду, на яку претендують 30 охочих.

Кандидати мають пройти чотири етапи конкурсу: тестування, медичне обстеження, нормативи із фізичної підготовки та співбесіду, розповів Суспільному інспектор з рекрутингу патрульної поліції Юрій Кордон.

Першим подолав кілометрову дистанцію 29-річний Євгеній Ліщенко. Розповів, що з дитинства мріяв бути патрульним:

"Коли бабуся виховувала мене, то казала, що як виростеш, то матимеш дуже гарний вигляд у формі".

До цього Євгеній чотири роки працював у службі судової охорони, та відчув, що потребує змін й подався на конкурс.

"Захотілося спробувати свої сили, щоб надалі розвиватися. І в мене більшість друзів у патрульній поліції. Думаю, що після однієї служби перелаштуватися на другу буде трохи важко, але адаптуватися до всього можна", — поділився один із кандидатів Євгеній Ліщенко.

У Черкасах кандидати в патрульну поліцію змагалися в бігу
Кандидати змагалися в бігу. Суспільне Черкаси

Своїми результатами Євгеній задоволений та подумки вже приміряє форму патрульного. Він зазначив, що було насправді не дуже важко для людини, яка займається спортом.

Рівень фізичної підготовки показав кандидат Дмитро Бабич. Він розповів, що після трирічної перерви вирішив повернутися на знайому посаду:

"Я три роки служив, потім була трирічна перерва. Нині поновлююся на загальній підставі і як всі кандидати проходжу ВЛК. У такий час треба допомагати державі. Хочу в патрульну поліцію, бо я вже знаю як тут усе проходить та працює".

Здачу нормативів оцінюють за таблицею: віком кандидатів та видом вправи, розповіла секретар комісії Анна Лебідь:

"Якщо хоча б один показник не відповідає цій таблиці автоматично кандидат вже не може брати участь у відборі до лав патрульної поліції".

У Черкасах кандидати в патрульну поліцію виконували фізичні вправи під час відбору
Кандидати виконували фізичні вправи під час відбору. Суспільне Черкаси

Нині на посаду патрульних претендують 30 кандидатів, вони мають пройти чотири етапи конкурсу: тести, медичне обстеження, здати нормативи із фізичної підготовки та пройти співбесіду, пояснив інспектор з рекрутингу Юрій Кордон:

"Нині в нас 21 вакантна посада поліцейського. Бувають конкурси, коли десять відсотків кандидатів може пройти, а буває таке, що і два відсотки тільки доходить. Усе залежить від якості кандидатів".

Щоб долучитися до лав правоохоронців чоловіки мають стати на загальний військовий облік:

"З 18 травня набув сили новий закон про мобілізацію, тому нас вже ставитимуть на облік. Ми зі спецобліку знімаємося та проходимо ВЛК в поліклініці", — додав інспектор.

Юрій Кордон зазначив, що у перший місяць літа до патрульної поліції подають найбільше заявок, адже тоді багато випускників.

Через пів року після закінчення навчання патрульні-новобранці зможуть розпочати службу, пояснив інспектор.

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині

На початок