Перша літня ягода: скільки коштує полуниця в Черкасах

Перша літня ягода: скільки коштує полуниця в Черкасах

Полуниця на центральному ринку в Черкасах
Полуниця на черкаському центральному ринку. Суспільне Черкаси

У Черкасах середня ціна на полуницю у квітні 2024 року коливається від 95 до 476 гривень за один кілограм.

Журналісти Суспільного побували в супермаркетах міста та на центральному ринку та дізналися ціни на полуницю.

Черкащанка Анна Довгань прийшла на ринок, щоб купити овочі та фрукти. Жінка в продавчині придбала лимон, полуницею не цікавилася, бо буде чекати на сезон:

"Зараз вона не з городу, а теплична, тому не така солодка. Я думаю, що її все-таки чимось бризкають, щоб швидше дозрівала, та й ціна немаленька. Наприкінці травня вже почнеться сільська полуниця, з землі й осяяна сонцем. У такої полуниці яскравий запах. Тоді й буду купляти, знаючи, що вона нічим не оброблена".

У Черкасах продають полуницю за 250 гривень за кілограм
Ціна на полуницю на черкаському центральному ринку. Суспільне Черкаси

На центральному ринку ціна на ягоду коливається від 95 гривень за кілограм. Продавчиня розповіла, що у неї ягоди місцевих виробників — з Катеринополя. Вартість полуниці залежить від розміру ягоди:

"Малу ягоду продаю за 95 гривень. Якщо середнього розміру, то за 155. А от велику, гарну полуницю дорожче — за 250 гривень".

Тетяна Бондар купила в одному із черкаських супермаркетів 250 грамів полуниці за 99,99 гривні. На ціннику було вказано, що ягоди привезли з-за кордону — країна походження Нідерланди.

"Побачила на полиці оцю красу і дуже захотілося ягід. Запах від полуниці просто неймовірний. Ледь стримуюся, щоб не спробувати. Купила разово, як то кажуть, щоб збити бажання. Чекатиму дешевшу ціну", — поділилася Тетяна Бондар.

Запашна літня ягода: скільки коштує полуниця в Черкасах
Ціна на полуницю в одному із супермаркетів. Суспільне Черкаси

В іншому супермаркеті полуницю з Нідерландів продають по 119 гривень за 250 грамів. Зі слів покупця Миколи, вона занадто дорога:

"Самі нехай її купляють за таку ціну. Я краще за ці гроші куплю щось інше. А так, то буде літо, буде більше полуниці й тоді ціна стане адекватною. Тим паче зараз вона на смак як трава, навіщо ж тоді таке купляти".

У черкаських супермаркетах журналісти дізнавалися ціну на полуницю
Ціна на полуницю в одному із супермаркетів. Суспільне Черкаси

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині

На початок