На Черкащині правоохоронець постане перед судом за збут наркотиків

На Черкащині правоохоронець постане перед судом за збут наркотиків

Працівники Державного бюро розслідувань направили до суду обвинувальний акт стосовно одного із заступників начальника відділу Управління стратегічних розслідувань у Черкаській області (Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України). Про це Суспільному повідомили у пресслужбі відомства.

Відтак, слідчі встановили, що працівник Нацполіції у період з травня по липень 2020 року організував зберігання та збут наркотиків. Обвинувачення полягає у незаконному зберіганні та збуті наркотичних засобів та психотропних речовин (ч. 2 ст. 307 КК України).

У разі доведення вини обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 6 до 10 років з конфіскацією майна. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань. Процесуальне керівництво досудовим розслідування у кримінальному провадженні здійснювали прокурори Офісу Генерального прокурора. Оперативний супровід – Управління Служби безпеки України в Черкаській області.

Суспільне готове озвучити позицію обвинуваченого чи сторони захисту, якщо вони сконтактують з редакцією в зручний для них спосіб.

Читайте також

На початок