Учні з усієї України навчатимуться за підручником черкаської вчительки

Учні з усієї України навчатимуться за підручником черкаської вчительки

За підручником з біології для семикласників, співавторкою якої є черкаська вчителька Людмила Юрченко, навчатимуться учні нової української школи, які у 2025 році перейдуть до 7 класу.

Він здобув першість серед книг схвалених Міністерством освіти України, розповіла методистка обласного інституту післядипломної освіти Любов Даниленко.

Вчителька біології Людмила Юрченко викладає свій предмет в усіх класах середньої та старшої шкіл. Свої уроки вона урізноманітнює за допомогою сучасних технологій. У мобільному застосунку учні спостерігали, як штучний інтелект за зовнішніми рисами створює їхніх нащадків.

Учні з всієї України навчатимуться за підручником черкаської вчительки
Учні навчаються у черкаській школі. Суспільне Черкаси

За такі цікавинки десятикласник Максим Глаголєв й любить біологію:

"Подобається біологія. Цікаво вивчати всі ці процеси і як воно насправді відбувається. А коли матеріал, пояснюють так добре, то щоб предмет не подобався — це буде дуже складно".

Учениці Валерії Лісовій подобається як викладають матеріал.

"Людмила Петрівна дуже цікаво викладає матеріал, ми робимо проєкти різні, лабораторні дослідження".

Учні з всієї України навчатимуться за підручником черкаської вчительки
Діти навчаються в школі. Суспільне Черкаси

Новації вирішила застосувати й під час написання в авторському складі підручника для семикласників, розповіла Людмила Юрченко. Наприклад, інформація у QR-кодах.

"У книжці вміщена інформація, яку учень може за допомогою мобільного телефону прочитати при потребі. Відповідно, це інформація не та основна, а, наприклад, якісь цікавинки або те, що може спонукати дітей до глибшого вивчення предмета".

Зі слів методистки лабораторії природничо-математичних дисциплін обласного інституту післядипломної освіти Любові Даниленко, Міністерство освіти й науки України надало гриф "рекомендовано" підручникам "Біологія. 7 клас" шести авторським колективам. Серед них першість здобув підручник співавтором якого є Людмила Юрченко.

Учні з всієї України навчатимуться за підручником черкаської вчительки
Діти навчаються в школі. Суспільне Черкаси

"Підручник вирізняється з-поміж інших саме цілісністю, послідовністю викладу матеріалу, науковістю, логічністю. Ну і в ньому вдало поєднуються достатній рівень науковості, доступності для цього віку".

Перед тим, як підручники надрукують, за ними навчались учні пілотних класів нової української школи, яких в області чотири, додала вчителька біології Людмила.

"Три з них працювали за нашою модельною програмою, відповідно за цим посібником, який створений на основі нашого підручника. По всій Україні це було близько п'ятисот шкіл".

Наступного року за цим підручником вчитимуть біологію семикласники з усієї України.

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

На початок