Картопляники та вареники: на Черкащині студенти готують їжу для ЗСУ

Картопляники та вареники: на Черкащині студенти готують їжу для ЗСУ

Ексклюзивно

У Золотоноші студенти одного з професійних ліцеїв щотижня готують для військових. Домашні страви доставляють на передову.

Про це розповів Суспільному директор ліцею Костянтин Короткий. Він сам був військовим, а тепер доставляє страви своїм побратимам.

Майбутні кухарі — студенти ліцею, готують в облаштованій кухні, де вони також проходять майстер-класи, розповіла викладачка Інна Думанова:

"У нас основне — це практика, але теорія теж має бути. Я розповідаю студентам і паралельно готую разом з ними. Наприклад, Ми готуємо круасани з вареним згущеним молоком чи пиріжки з капустою. Спочатку ми "відсаджуємо" кульки тіста, а потім підкочуємо. А наступні кроки залежать від виду випічки".

На Черкащині в ліцеї учні-волонтери готують страви для ЗСУ
Викладачка ліцею показує учням як ліпити картопляні зрази. Суспільне Черкаси

На заняттях, за словами викладачки Клавдії Строкань, поєднують дві справи — волонтерство та виробничу практику.

"Ми з учнями майже кожен тиждень виробляємо продукцію для хлопців в ЗСУ. Так одночасно ми проходимо програму і на таких заходах вони підтверджують свою кваліфікацію", — зазначила викладачка.

Студентка Руслана розповіла, що найбільше подобається готувати картопляні зрази, адже поєднання картоплі з начинкою, морквою та цибулею, дає свій смак:

"Ми готуємо для захисників з другого курсу. Це мене мотивує, бо таким чином ми допомагаємо військовим, які захищають нас".

Поки дівчата, наприклад, готують начинку для зраз, у хлопців своє завдання.

"Ми готуємо вінегрет — нарізаємо картоплю та моркву. Мені найбільше подобається готувати салати або котлети", — поділився студент Олександр Піненко.

Він додав, що в цілому подобається готувати, адже це одночасно і хороша справа роблю, і подяка захисникам.

На Черкащині студенти готують їжу для ЗСУ
Учень нарізає овочі для вінегрету. Суспільне Черкаси

Коли зрази вже готові до пакування, а пиріжки в печі, починають готувати вареники. Як їх готують, розповіла студентка Софія Колотило:

"Ми приходимо сюди, переодягаємося в форму і починаємо готувати певну страву. Для вареників беремо шматочок тіста, розминаємо його в руках, потім кладемо начинку і починаємо зліплювати.

Аби страви не зіпсувалися важливо контролювати термічну обробку кожного інгредієнту, пояснила викладачка Інна Думанова. Наприклад, узимку страви залишаються свіжими до трьох днів.

"У нас страви пройшли теплову обробку, підсмажилися. Також вони можуть, якщо це тюфтельки чи паніровані котлети пройти обробку в духовій шафі", — додала викладачка.

Директор закладу Костянтин Короткий розповів, що заради військових проїжджає сотні кілометрів. Для них і готують учні:

"Їздив і на схід, і на південь, і на північ, там де стоїть мій 64 окремий стрілецький батальйон. І продовжую їздити. У нас учні та працівники воюють, тому скрізь, де не приїдеш всюди тобі раді, що приділяєш їм увагу. Увесь навчальний заклад над цим працює, готує страви, а я потім їх доставляю".

Директор разом із студентами та колегами після поїздок передивляються світлини і вірять в перемогу:

"Вони роблять свою справу, тримаються мужньо. Все буде Україна".

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині

На початок