Від імені очільників двох міст на Черкащині просять грошей шахраї

Від імені очільників двох міст на Черкащині просять грошей шахраї

Від імені міських голів Сміли та Канева, що на Черкащині, просять грошей шахраї. Людей закликають ігнорувати такі повідомлення.

Про це повідомили у фейсбуці Канівської міськради та на фейсбук-сторінці міського голови Сміли Сергія Ананка.

Зокрема, у Канівській міськраді зазначили, що їм надходить інформація про те, що містянам телефонують невідомі від імені міського голови.

"Ці люди хочуть обманом виманити кошти. Такі дзвінки надходять від шахраїв, які не мають жодного відношення до Канівського міського голови Ігоря Ренькаса", – йдеться у повідомленні.

За словами самого Ренькаса, таким чином шахраї діють не вперше:

"Знову стало відомо, що телефонують від мого імені та стверджують, що я продаю або купую нерухомість і обманом переконують людей перераховувати їм гроші. Офіційно повідомляю, що це шахрайство. Жодних дзвінків я не робив і не давав таких розпоряджень іншим. Категорично засуджую подібні дії і закликаю всіх бути обачними", – прокоментував він.

Тих, кому надійшли такі дзвінки, просять повідомляти про це за номером "102".

Подібна "схема" діє і у Смілі. Про це у фейсбуці написав міський голова Сергій Ананко:

"Хочу наголосити: я не купую ні земельні ділянки, ні квартири, а також не продаю нерухомість. Попереджаю, що прикриваючись моїм ім'ям знову почали працювати шахраї. Вони телефонують людям, які виставили свої будинки, квартири чи земельні ділянки на продаж на платформі OLX і, представляючись Сергієм Ананком, пропонують їх придбати. Шахраї під моїм ім'ям просять перерахувати їм гроші (приблизно 7-10 тисяч гривень) начебто на оформлення документів у нотаріуса. Не станьте жертвою цих аферистів, будьте пильними.Таку схему вони вже намагались відпрацьовувати, коли я тільки був обраний на посаду міського голови Сміли. Тоді, на жаль, були люди, які «попали» на гроші".

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

На початок