На понад 64% перевищений епідпоріг — чи переведуть черкаські школи в онлайн

На понад 64% перевищений епідпоріг — чи переведуть черкаські школи в онлайн

На понад 64% перевищений епідпоріг — чи переведуть черкаські школи в онлайн
Дитина на дистанційному навчанні, фото ілюстративне. Суспільне Черкаси

На Черкащині на понад 64% перевищений епідпоріг щодо захворюваності на грип та ГРВІ. У зв'язку з цим відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ОВА.

Зокрема, вирішили переводити школи в онлайн, якщо рівень захворюваності зростатиме, Суспільному розповів головний санітарний лікар області Володимир Папач.

За результатами засідання комісія прийняла рішення зобов’язати місцеві комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглянути питання щодо стану захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип та організувати здійснення додаткових протиепідемічних заходів.

"Передбачено проведення щоденного моніторингу захворюваності на ГРВІ у навчальних закладах. У випадку, якщо хворих буде більше, вирішуватимуть питання щодо призупинення навчально-виховного процесу в очному режимі", – зазначив медик.

За словами Володимира Папача, за попередній тиждень, з 29 січня по 4 лютого, в області на ГРВІ, включно з COVID-19, захворіли 8 752 людини, половина з них – діти.

"Показник захворюваності на 64,6 відсотка вище епідемічного порога, розрахованого для області та на 33,4 відсотка більше, ніж за попередній тиждень. Епідемічний поріг перевищено у всіх районах області. Дуже високий рівень інтенсивності епідпроцесу спостерігається у 23 територіальних громадах, де показник захворюваності на грип та ГРВІ перевищує епідпоріг на 80 відсотків і більше. Високий рівень інтенсивності епідпроцесу — у шести територіальних громадах, де показник захворюваності перевищує епідпоріг на 50-70 відсотків", — деталізував Володимир Папач.

За тиждень ушпиталили 516 людей, серед них — 347 дітей до 17 років.

В області підтвердили циркуляцію низки генетичних ліній штаму "Омікрон" вірусу SARS COV-2, в тому числі такі його субваріанти як "Пірола" та "Дженні", додав медик.

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

На початок