НМТ по-новому: розповіли, як на Черкащині абітурієнти складатимуть тести

НМТ по-новому: розповіли, як на Черкащині абітурієнти складатимуть тести

НМТ по-новому: розповіли, як на Черкащині абітурієнти складатимуть тести
. Фото: Суспільне Черкаси

У 2024 році національний мультипредметний тест відбуватиметься по-новому: абітурієнти виконуватимуть завдання чотири години замість трьох та матимуть два тестових блоки. Також предмет "історія України" — обов’язковий для складання.

Зміни щодо його проведення Міністерство освіти та науки України затвердило 24 січня, розповіла методистка обласного центру зовнішнього незалежного оцінювання Тетяна Федоренко.

З її слів, в області очікують вісім з половиною тисяч абітурієнтів. Реєстрація учасників розпочнеться у березні та триватиме до початку квітня.

"Іспит складатиметься із двох блоків перший – українська мова та математика, другий блок історія України та предмет за вибором. Також час написання збільшився — будуть складати іспит протягом 240 хвилин, дві години на перший блок, перерва 20 хвилин, і такий же час на другий блок", — деталізувала Тетяна Федоренко.

Фахівчиня додала: якщо учень впорався швидше з українською мовою, то матиме більше часу для написання математики.

"Із цим блоком учень працювати може лише дві години, після перерви з наступним блоком також кожен учасник розподіляє свій час. Українська мова, історія України, хімія, біологія матиме по 30 завдань як і торік, математика матиме 22 завдання, іноземні мови по 32 завдання".

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

На початок