Африканська чума свиней на Київщині: чи загрожує хвороба черкаським тваринам

Африканська чума свиней на Київщині: чи загрожує хвороба черкаським тваринам

Африканська чума свиней на Київщині: чи загрожує хвороба черкаським тваринам
. Суспільне Черкаси

У селі Хоцьки на Київщині виявили спалах африканської чуми свиней. У зону ризику потрапила десятикілометрова зона на Черкащині. Йдеться про села Броварки та Малинівщина Золотоніського району.

Через це провели засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Золотоніській районній адміністрації, повідомили у пресслужбі Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.

Через поширення африканської чуми свиней на територіях Київської області, у зону ризику потрапляє десятикілометрова зона, що межує. Йдеться про два села на Черкащині:

"Спалах АЧС виявили в індивідуальному підсобному господарстві села Хоцьки Циблівської об’єднаної територіальної громади Бориспільського району. Цей населений пункт розташований у безпосередній близькості до населених пунктів Золотоніського району – сіл Броварки та Малинівщина. Ці села потрапляють до десятикілометрової зони спостереження", – розповів начальник Золотоніського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Василь Катеруша.

Африканська чума свиней — вірусна хвороба свиней, яка проявляється гарячкою, синюшністю шкіри та поширеними крововиливами внутрішніх органів.

свині чумні
Фото: Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області

На разі в районі проводять комплекс профілактичних заходів з недопущення занесення вірусу африканської чуми свиней.

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

На початок