Спрямували 23 мільйони гривень: як у Черкасах ремонтують дороги

Спрямували 23 мільйони гривень: як у Черкасах ремонтують дороги

Спрямували 23 мільйони гривень: як у Черкасах ремонтують дороги
. Суспільне: Черкаси

Заасфальтували заїзд до дитсадка №10 по вулиці Пастерівська у Черкасах та розпочали ремонт Припортової. Так про роботу комунальників Суспільному розповів головний інженер КП "Челуаш" Олександр Гуленко.

По вулиці Пастерівська дорожники заасфальтували заїзд до дитячого садочка та тротуар по вулиці Івана Мазепи, розповів машиніст катка Ігор Литник:

"Перший етап — робиться фрезерування, другий етап – видування, третій етап — укладання покриттям, тоді вже катком вкатую я".

Скільки часу займе цей процес залежить від масштабу ділянки:

"Дивлячись яка квадратура, якщо більше, ніж 60-70 квадратів, то до години", — пояснив пан Ігор.

Асфальтування вулиць в Черкасах
Суспільне: Черкаси

Робота на цій ділянці тривала годину, далі фахівці комунального підприємства фрезерують дорогу та видаляють верхній шар асфальту на Припортовій. Задоволена процесом асфальтоукладення черкащанка Яна. Розповіла: ходить цією дорогою щодня:

"Я звернула увагу, здається, Гуржіївська вулиця була нещодавно зроблена, то дуже чудово. Все-таки залишилася проблема навпроти нашого провулка. Це колишній ІСУЕП там постійно калюжа дуже велика розливається".

Контролює процес укладання асфальту та правильність виконання технології головний інженер комунального підприємства "Челуаш" Олександр Гуленко. Про результати роботи від початку сезону асфальтування з квітня до початку липня розповів:

"На сьогодні прокладено вже понад 20 тисяч метрів квадратних асфальту. Це ми використали десь більш як три тисячі тонн асфальто-бетонної суміші".

Асфальтування вулиць в Черкасах
Суспільне: Черкаси

Додав, що окрім асфальтування доріг займаються нанесенням дорожньої розмітки, прибирають зелені зони, вивозять сміття та гілля.

"Вивезли більше ніж тисячу кубів сміття, гілля. Також листя вивезли понад три тисячі кубометрів. Відремонтували 77 зупинок".

За словами головного інженера, у 2023 році, як і торік, для ремонту закупили чотири тонни асфальтно-бетонної суміші. На асфальтування в місті цьогоріч спрямували 23 мільйони гривень, торік – 13 мільйонів.

Як у Черкасах комунальники ремонтують дороги
Суспільне: Черкаси

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

На початок