Бути чи не бути: чи їздитиме у Черкасах 11 маршрут

Бути чи не бути: чи їздитиме у Черкасах 11 маршрут

Через низький пасажиропотік на 11-му маршруті міського автобуса, 2017-го року міськвиконком ухвалив рішення, яким дозволив частині рейсів їздити не до обласного госпіталя, а до Соснівки. Відновити маршрут можливо лише після проведення конкурсу на перевезення, про це в етері Українського радіо "Рось" повідомив помічник міського голови Павло Мосійчук.

Жителька мікрорайону "Дахнівка" Катерина Чемерис розповіла, що до їхнього району раніше їздив 11-й маршрут. Вже понад рік він їде лише до Соснівки. Тепер у зв'язку із карантином мікрорайон виявився "відрізаним" від міста, адже 31-й автобус бере обмежену кількість людей, тож виїхати не можливо. Було також два рейси 26-го маршруту, проте зараз залишився лише один – ранковий.

Зі слів Павла Мосійчука, у перевізника, який обслуговує 11-й маршрут сплив термін угоди, тому цей маршрут будуть виносити на новий конкурс. Податися на нього зможе будь-який перевізник за умови, що всі його автобуси курсуватимуть маршрутом "Аврора — Госпіталь".

Також на конкурс винесуть інші маршрути, зокрема 14-й, який сполучатиме Вантажний порт із госпіталем. Якщо один із перевізників відгукнеться на таку пропозицію, цей маршрут у Черкасах відновлять.

Нині низка маршрутів, зокрема й 11-й, не мають договорів на перевезення, зазначив Павло Мосійчук. Тому міськвиконком планує ухвалити рішення про оголошення конкурсу на перевезення. Буде створена конкурсна комісія, яка протягом півтора місяця розглядатиме заяви від перевізників, а потім оголосить переможців. Остаточне рішення щодо нових переможців конкурсу має ухвалити міськвиконком та підписати міський голова. У такому разі вже у вересні, за умови відсутності карантинних обмежень, жителі зможуть їздити містом оновленими маршрутами.

Що відомо

15 липня міськвиконкомом ухвалено рішення про відновлення роботи автобусного маршруту №6 сполученням "Новий автовокзал — Обласна лікарня", про це повідомив Павло Мосійчук. З його слів, із новим перевізником буде укладений тимчасовий договір на обслуговування автобусного маршруту №6 терміном на три місяці. За попередньою домовленістю на маршрут вийде шість автобусів. Згодом перевізник обіцяє збільшити кількість машин до восьми одиниць. Раніше на цьому маршруті працювали 2—3 автобуси. Рішення виконавчого комітету вступить у дію після підписання міським головою.

https://www.mixcloud.com/radioros/09-07-тема-дня-громадський-транспорт-у-черкасах-в-умовах-послаблення-карантину/

Автор Іван Лила

Читайте також

На початок