У Черкасах прикордонникам вручили нагороди

У Черкасах прикордонникам вручили нагороди

У Черкасах прикордонникам вручили нагороди
. Фото Черкаської міської ради

30 квітня відзначається День прикордонника України. До цієї нагоди у Черкасах нагородили військовослужбовців, повідомили у пресслужбі Черкаської міськради.

Від імені міського голови Анатолія Бондаренка, Черкаської міської ради і виконавчого комітету військовослужбовців однієї з частин перший заступник міського голови Сергій Тищенко вручив нагороди прикордонникам:

"Триває повномасштабне вторгнення Росії в Україну. Підступний ворог продовжує атакувати мирні українські міста. І ви, наші захисники, зараз є єдиною надією на збереження територіальної цілісності і суверенітету нашої держави. Дякуємо за те, що тримаєте над нами мирне небо. Вічна пам'ять і слава усім українським героям, які поклали свої життя, захищаючи рідну землю", — зазначив Сергій Тищенко.

Він вручив прикордонникам відзнаки за вагомий особистий внесок у забезпечення надійної охорони державного кордону, професіоналізм, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, свідому громадянську позицію, вірність прикордонним традиціям, сприяння військово-патріотичному вихованню молоді міста Черкаси, мужність і героїзм, проявлені під час захисту суверенітету та територіальної цілісності держави, а також із нагоди відзначення професійного свята - Дня прикордонника України.

Прикордонників нагородили нагрудними знаками "За мужність і героїзм", прокоментували у пресслужбі.

З нагоди професійного свята: у Черкасах до Дня прикордонника вручили нагороди
Фото Черкаської міської ради

З нагоди професійного свята: у Черкасах до Дня прикордонника вручили нагороди
Фото Черкаська міська рада

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок