Побиття під час вручення повістки у Черкасах: офіційний коментар від ТЦК

Побиття під час вручення повістки у Черкасах: офіційний коментар від ТЦК

Побиття під час вручення повістки у Черкасах: офіційний коментар від ТЦК
. Ілюстративне фото. Фото: Суспільне

У мережі з’явилось відео, як у Черкасах чоловікові начебто намагалися вручити повістку та побили його. У коментарі Суспільному речниця Територіального центру комплектування в Черкаській області Аліна Кривошея повідомила, наразі проводиться службова перевірка.

На відео видно, як люди у формі заламали чоловіку руки, повалили на землю і били ногами.

Аліна Кривошея озвучила офіційну позицію ТЦК та СП:

"Під час оповіщення населення в рамках загальної мобілізації, представники територіального центру комплектування та соціальної підтримки звернули увагу на чоловіка, який почав себе вести провокаційно, коли побачив військовослужбовців при виконанні службових обов’язків. Громадянин почав ображати військовослужбовців, погрожувати фізичною розправою та застосував фізичну силу до одного з військовослужбовців".

Зі слів Аліни Кривошеї, громадянина затримали, на місце події військовослужбовці ТЦК та СП викликали представників Національної поліції:

"Прибувши за викликом, вони відібрали пояснення в учасників події. З огляду на подію яка сталась, призначено службову перевірку. З особовим складом, що залучаються до оповіщення військовозобов’язаних, проведено додаткові роз'яснювальні заходи щодо порядку роботи й дотримання норм законодавства".

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок