Черкасець виборов три нагороди міжнародних змагань зі стрільби

Черкасець виборов три нагороди міжнародних змагань зі стрільби

Черкасець виборов три нагороди міжнародних змагань зі стрільби
.

Черкасець Сергій Куліш виборов три нагороди міжнародних змагань. Про це Суспільнму розповіла тренерка спортсмена Наталія Чепурна. З 5 по 9 грудня у Сербії відбулись змагання «Grand Prix of Belgrade 2019» зі стрільби з пневматичної зброї. У турнірі за нагороди змагались 288 стрілків з 18 країн.

Сергій говорить, що у Сербії змагався у змішаній парі разом із одеситкою Анною Ільїної на дистанції 10 метрів та в особистій першості: "Різниці я не бачу в цьому. Стріляєш все рівно ти, якщо ми говоримо про мікс. Треба думати не за себе. Тобі треба показати гарний результат”.

Разом із партнеркою вони вибороли срібло. В особистих виступах Сергій здобув золото та ще одне срібло, розповідає Сергій: "Перший старт мені чомусь дався складніше ніж другий. На другий, можливо, я більш налаштувався на перемогу. Конкуренції іншої не буває у нас. Всі ті ж самі люди. Дуже багато сильних людей, які можуть попасти. У всіх є рівень підготовки, який буває трохи падає, трохи піднімається. Це нормально в спорті. Ти не знаєш, хто зараз вистрелить".

Черкасець виборов три нагороди міжнародних змагань зі стрільби
Черкасець виборов три нагороди міжнародних змагань зі стрільби.
Source: Оригінальне

Сергій додає, цьогоріч у Сербії подолав власний рекорд: "Я, майже, підійшов до рекорду Світу. Це дуже не погано. Це 631 очко. Зараз про це нікому нічого не говорить. Тобто, це дуже гарний результат. Мій особистий рекорд на два очка був менший до цього".

Тренерка Сергія Куліша Наталія Чепурна розповідає, що вони місяць готувались до міжнародних змагань: "Сергій також приймав участь у навчально-тренувальному зборі. Він поїхав в рамках підготовки до міжнародних змагань до Польщі. Там поїхав у місто Львів, там готувався. Потім виступив у Польщі і поїхав готуватися у Львові до цих змагань у Сербії. Дома не був майже місяць, готувався".

Сергій після відпочинку розпочне підготовку до чемпіонату Європи: "Ліцензійна Європа. Зараз уже дуже багато спортсменів вибороли ліцензії. Тобто, зараз уже легше навіть вибороти її. А взагалі-то, хотілось би виграти Європу. Я переживав після Олімпіади про це, якщо чесно. Мені потрібно показувати результат, я олімпійський призер. Згодом, я якось це обдумав, передумав, як мені до цього ставитись, і треба трішки простіше. Психологічно – це буде легше".

На початок