Перед Великоднем на Черкащині обстежують церкви

Перед Великоднем на Черкащині обстежують церкви

Перед Великоднем на Черкащині обстежують церкви
. Суспільне: Черкаси

Перевіряють справність засобів пожежогасіння, доступність виходів та інформують про правила безпеки. Напередодні Великодніх свят черкаські рятувальники обстежують церкви, де проходитимуть богослужіння, розповіла Суспільному речниця Головного Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій області Юлія Норовкова.

Зі слів речниці, у Черкаській області перевірятимуть 300 об’єктів.

У Свято-Троїцькому кафедральному соборі оглянули справність наявних вогнегасників та додаткові виходи.

Зі слів завгоспу собору Максима Мальованого, усіх рекомендацій там намагаються дотримуватися. Він — відповідальний за протипожежну безпеку.

"Проводимо інструктаж з робітниками, перезаряджаємо вогнегасники. Пожежні виходи теж у нас є. Нас попереджали зробити двері, щоб ті що відкриваються у нас всередину, по пожежній безпеці мають відкриватися і зафіксувати їх можна. То ми їх так зробили, що вже якщо буде пожежа двері не закриються".

рейди по церквах в Черкасах
Суспільне: Черкаси

У соборі відчуває себе безпечно під час будь-яких заходів черкащанка Надія Юріна. Вже не один рік її відвідує і бачить всі засоби пожежогасіння.

"Я тільки що була на службі і бачила: там стоять вогнегасники по всіх сторонах. Я думаю, що дотримуються пожежної безпеки в церкві", зауважила пані Надія.

Як розповіла головний фахівчиня відділу цивільного захисту Олександра Нижник, здебільшого у церквах інспектори звертають увагу на шляхи евакуації:

"Ми — звертаємо увагу на використанні відкритого вогню, щоб були відкриті шляхи евакуації, також надаємо рекомендації з приводу скупчення людей. В кожному храмі, в кожному соборі вогнегасники знаходяться на видному місці. Вони перезаряджені, в справному стані".

рейди по церквах
Суспільне: Черкаси

Обстеження починають за декілька тижнів до великих релігійних свят, пояснила речниця Головного управління держслужби з надзвичайних ситуацій області Юлія Норовкова.

"Є рекомендації яких необхідно дотримуватися і, на щастя, всі їх дотримуються, тому у нас по області й не виникає надзвичайних подій або ситуацій пов’язаних саме з релігійними установами".

Інспектори вручили й інформаційні листівки, які священнослужителі мають розмістити у храмах.

рейди по церквах
Суспільне: Черкаси

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок