У Черкасах чоловік багрив рибу під час нерестової заборони. Слідчі відкрили карну справу

У Черкасах чоловік багрив рибу під час нерестової заборони. Слідчі відкрили карну справу

У Черкасах чоловік багрив рибу під час нерестової заборони. Слідчі відкрили карну справу
. Суспільне Черкаси

У Черкасах чоловік багрив рибу. Як повідомили у пресслужбі Черкаського рибоохоронного патруля, чоловіка буде притягнуто до кримінальної відповідальності.

4 квітня у районі Річкового порту правоохоронці зафіксували грубе порушення правил рибальства, розповіли у пресслужбі:

"Чоловік займався незаконним виловом риби способом багріння за допомогою двох потрійних гачків (розміром 12 та 10 міліметрів) і виловив із Кременчуцького водосховища 5,5 кілограмів синця (21 екземпляри) та плоскирки (11 екземплярів). На нього склали протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 статті 85Порушення правил використання об'єктів тваринного світу Кодексу України про адміністративні правопорушення".

Також чоловіка буде притягнуто до кримінальної відповідальності, ідеться у повідомленні:

"На місце події були викликані працівники поліції, які зафіксували факт незаконного вилову риби, який в період нерестової заборони підпадає під кримінальну відповідальність за статті 249Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом Кримінального кодексу України".

У Черкасах чоловік багрив рибу. Слідчі відкрили карну справу
Фото Черкаського рибоохоронного патруля

Що відомо

  • На Черкащині з 1 грудня 2022 по 30 червня 2023 року триватиме заборона на будь-який вилов раків у рибогосподарських водах. Про це повідомили у пресслужбі Черкаського рибоохоронного патруля.
  • У водоймах Черкащини з 15 лютого по 31 березня заборонили ловити щуку під час любительського, спортивного та підводного полювання.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок