Щоб доставити зброю на передову: черкаська тероборона отримала нові автомобілі

Щоб доставити зброю на передову: черкаська тероборона отримала нові автомобілі

Щоб доставити зброю на передову: черкаська тероборона отримала нові автомобілі
. Суспільне Черкаси - Дарія Шевченко

Десять вантажівок передали 4 квітня черкаській теробороні. Як розповів керівник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець, авто закупили за кошти місцевих підприємців. На це витратили 172 тисячі євро.

Машини відправлять на передові позиції фронту, там їх використовуватимуть для встановлення артилерії та перевезення бійців. Такі вантажівки для військових відправляють вперше.

"Ми передаємо повноцінні, повнопривідні військові авто саме для використання в бойових підрозділах Збройних Сил України. Вони призначені для посилення нашої тероборони, наших черкащан. На жаль в чергове підрозділ з Черкащини виходить саме на відбиття агресії безпосередньо на лінію зіткнення", — прокоментував Ігор Табурець.

машини
Суспільне Черкаси - Дарія Шевченко

"Вантажівки будуть в артилерійському підрозділі. Є такий фонд, як «Повернись живим», він нам дав чудові міномети 120 калібру. Тому машини, які ми отримали, йдуть під міномети. Для того, щоб доставити гармату та зброю на передову, треба бойова машина", — пояснив командир бригади черкаської ТРО Анатолій Стуженко.

Підприємець Віталій Лаут займався пошуком необхідних автівок:

"Пошук тривав місяць, ми шукали ці автівки по всій Європі, але нам вдалося знайти європейський банк, який зі збанкрутілої фірми продав нам ці автівки. У кожного є свій фронт: хтось може воювати на передку, а хтось може зробити щось для цих хлопців, які нас захищають".

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок