Не забезпечив режим секретності: мера Черкас позбавили допуску до держтаємниці

Не забезпечив режим секретності: мера Черкас позбавили допуску до держтаємниці

Не забезпечив режим секретності: мера Черкас позбавили допуску до держтаємниці
. УНІАН

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко заявив, що СБУ надіслала йому лист про скасування допуску до держтаємниці. У Службі безпеки це підтверджують.

"Я, коли прийшов на роботу, отримав два цікавих листи. Перший – про скасуванню Бондаренку допуску до державної таємниці, від СБУ. Цікавий лист, я розумію, що Служба безпеки замість того, щоб займатися пошуком шпигунів, вона зранку і до ночі зайнята головою міста Черкаси, за те що він посмів, все таки, послабити карантин. Ну нічого, я думаю, що розберемося".

Речниця Управління СБУ у Черкаській області Катерина Дрога у коментарі Суспільному зазначила, що управління СБУ у Черкаській області виявило невиконання міським головою м. Черкаси Анатолієм Бондаренком обов’язків щодо державної таємниці. Тобто, порушення статей 23-26 Закону України "Про державну таємницю".

Співробітниками Управління були раніше направлені інформування щодо приведення до відповідності стану охорони держтаємниці в Черкаській міській раді. Однак, міським головою продовжувалися порушення вимог закону України "Про державну таємницю" та порядку №939 щодо організації та забезпечення режиму секретності в органах державної влади та органах місцевого самоврядування. Отже, зважаючи на виявлені порушення вимог законодавства про державну таємницю, міському голові Черкас Анатолію Бондаренку скасовано доступ до державної таємниці.

Читайте також

Читайте також: Зеленський розповів про пом'якшення карантину і передав "полум'яний привіт" меру Черкас

На початок