Загинув поблизу Соледара: на Черкащині попрощались з 25-річним командиром

Загинув поблизу Соледара: на Черкащині попрощались з 25-річним командиром

Загинув поблизу Соледара: на Черкащині попрощались з 25-річним командиром
. Фото з фейсбука Сергія Ананка, колаж Суспільне

У Смілі попрощались з командиром аеромобільного відділення Олександром Мачульським. Військовий загинув поблизу Соледара, повідомив міський голова Сміли Сергій Ананко.

В останню путь провели військовослужбовця 26 січня у Смілі. Як розповів Сергій Ананко, військовий помер внаслідок важких поранень несумісних з життям, отриманих під час артилерійського обстрілу.

"Наше місто знову у жалобі, ми попрощалися із захисником України, який поліг у бою з російськими загарбниками. У Донецькій області, поблизу населеного пункту Соледар, Бахмутського району загинув смілянин, старший солдат, командир аеромобільного відділення Олександр Мачульський", — зазначив посадовець.

За словами Сергій Ананка, до війни Олександр Костянтинович навчався у гімназії імені В. Т. Сенатора. Закінчив з відзнакою Знам'янське залізничне училище, де здобув фах помічника машиніста тепловоза.

"У 2020 році, наш Герой, підписав контракт і вступив на службу до Збройних Сил України. Вдома його підтримували і чекали — мама, тато, дружина та маленька донечка. Ми вдячні Олександру за те, що він до кінця залишився вірним своєму обов'язку і був справжнім громадянином своєї країни", — йдеться у повідомленні.

Олександру Мачульському було 25 років.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок