Позивний "Лесик": волонтери з Черкащини відремонтували автобус для захисників

Позивний "Лесик": волонтери з Черкащини відремонтували автобус для захисників

Позивний "Лесик": волонтери з Черкащини відремонтували автобус для захисників
. Суспільне: Черкаси

Автобус для військових на передову відремонтували волонтери Леськівської громади. За словами одного із них Павла Сушича, транспорт для потреб захисників надало одне з підприємств області.

Нові запчастини для автобуса волонтери купували коштом донатів.

Автобус для передової волонтери власними зусиллями ремонтували протягом трьох місяців, розповів один із них Павло Сушич.

"Відремонтували повністю все: і кузов, і зварювальні роботи проводили, і по технічній частині поремонтували. Поставили і нові акумулятори, і нову гуму, і комплектувальні, компресор, вакуумну помпу, гідропосилювач поставили. Техніка специфічна, тому що дешеві запчастини не поставиш, ставили якісні, бо там на передку хлопці не мають часу цим займатися".

Автобус на передову зібрали черкаські волонтери
Суспільне: Черкаси

Гроші на ремонт збирали усією громадою, пояснила волонтерка та військова капеланка Юлія Ведула. На все витратили близько ста тисяч гривень.

"Дуже багато людей просто відгукувалися на ті повідомлення, які я давала у фейсбуці і вони мені донатили гроші. Долучалися і односельці і із закордону дуже багато тих людей, які виїхали, дзвонили, чим допомогти, навіть, коли я вже коштів не просила, вони все одно присилають".

Талісман на передову: у Черкасах пес тестує автомобілі для захисників
Автобус на передову відремонтували черкаські волонтери
Суспільне: Черкаси

Цей автобус поїде на схід України для перевезення особового складу, розповів Павло. Аби не відправляти порожнім, жителі Лесьок вирішили завантажити його продуктами та теплим одягом для військових. Заповнили автобус солодощами, фруктами, овочами, закрутками та наплели для захисників шкарпеток, розповіла місцева жителька Неля Савичук.

"Уся наша громада плела, хто не міг в’язати, розпускали старі кофти, клубочки розмотували. Це і в школах, і, навіть, в дитсадочках це робили, всі допомагали. Мій чоловік мені клубочки тримав, розмотував", – пояснила пані Неля.

На Черкащині волонтери полагодили автобус на передову
Суспільне: Черкаси

Наостанок Павло Сушич замінив номери на автобусі на іменні. Тож, за його словами, на передову машина вирушить зі своїм позивним.

"Ми назвали його Лесик від назви села Леськи. Тепер він буде з ним їздити, і це буде ніби янгол-охоронець, або позивний".

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок