Для дітей до трьох років: у черкаських дитсадках відновили роботу ясельні групи

Для дітей до трьох років: у черкаських дитсадках відновили роботу ясельні групи

Для дітей до трьох років: у черкаських дитсадках відновили роботу ясельні групи
.

У Черкасах 16 червня відновили роботу ясельні групи для дітей до трьох років, повідомила заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

"У садках міста запрацювали ясельні групи для діток до трьох років. Наразі у восьми закладах сформовано по декілька груп, в яких 84 дитини проходять адаптацію", — пояснила посадовиця. Вони працюють з 8:00 до 12:00.

За потреби батьки можуть звертатись до дитячих садочків для формування нових адаптаційних груп, пояснила Анастасія Чубіна.

Що відомо

  • Для відновлення роботи садка в умовах воєнного стану є облаштування сховища для дітей та працівників на випадок повітряної тривоги.
  • За словами заступниці міського голови Анастасії Чубіної, відкривають у Черкасах дитсадки поступово, згідно з заявами батьків щодо такої потреби.
  • На Черкащині станом на 17 травня відновили роботу понад сорок дитсадків, повідомив голова Черкаської ОВА Ігор Табурець. За його словами, керівництво області спільно з керівництвом районів, громад і освітянами нині напрацьовують оптимальні варіанти роботи дошкільних навчальних закладів, ураховуючи всі безпекові заходи, щоб відновити офлайн-формат.
  • У Черкаській області від початку червня запрацювали ще 24 дитсадки. Станом на 10 червня працюють сто закладів дошкільної освіти, повідомив начальник обласного управління освіти і науки Черкаської обласної військової адміністрації Валерій Данилевський.
  • У Черкасах станом на 14 червня відновили роботу 23 дитсадків. Функціонує 105 груп, повідомила заступниця міського голови Анастасія Чубіна. Режим роботи — з 8:00 до 17:00 години.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

На початок