Захищають ліс: на Черкащині лісівники оновили мінералізовані смуги

Захищають ліс: на Черкащині лісівники оновили мінералізовані смуги

Захищають ліс: на Черкащині лісівники оновили мінералізовані смуги
. Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства

Лісівники Смілянського лісгоспу на Черкащині провели догляди за мінералізованими смугами. Вони слугують для відокремлення лісу від проїжджої частини та населених пунктів, щоб у разі пожежі на ці ділянки не перекинувся вогонь, розповіла Суспільному речниця Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Наталія Сегеда.

"Для посилення протипожежного захисту лісових насаджень працівники Смілянського лісгоспу провели догляди за мінералізованими смугами протяжністю 300 км, за протипожежними розривами – шість кілометрів. Також створили два кілометри мінералізованих смуг", – пояснила Наталія Сегеда.

За її словами, лісова охорона Смілянського лісгоспу нині працює у посиленому режимі та постійно патрулює лісові масиви.

У лісах Черкащини встановився найвищий клас  пожежної небезпеки.

"За прогнозом Черкаського обласного центру з гідрометеорології, найближчими днями утримається суха і тепла погода, а отже, й найвищий рівень пожежної небезпеки", – пояснив начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Що відомо

Жителям Черкащини офіційно заборонили ходити до лісу. Про це йдеться розпорядженні, яке підписав 25 березня голова ОВА Ігор Табурець. Це стосується і в'їзду до них транспортних засобів.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок