Подарувати частинку свята: черкащанам пропонують стати "Святими Миколаями"

Подарувати частинку свята: черкащанам пропонують стати "Святими Миколаями"

Подарувати частинку свята: черкащанам пропонують стати "Святими Миколаями"
. Суспільне: Черкаси

Соціальну акцію "Стань Святим Миколаєм" ініціювала міська влада Черкас, аби здійснити побажання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Що хочуть отримати у подарунок вони написали у своїх новорічних листах. Ними наразі прикрашені чотири ялинки в обласному центрі, розповіла Суспільному заступниця очільника міста Марина Гаркава.

Із трьома синами та чоловіком вирішила долучитися до акції Альона Степанцова. Обрати новорічну кульку з побажанням доручили наймолодшому – дворічному Герману.

У листівці прочитали, чого просить школяр.

"Ми раді, що можемо допомогти дитинці, яка захотіла шкільний рюкзак із канцтоварами та солодощі. Це, мабуть, найменше, що ми можемо зробити для неї", – зауважила черкащанка.

Подарунки родина купувала 10-річному Владиславу. Обрали їх відразу після того, як взяли кульку.

У Черкасах запрошують стати "Миколаєм" для сиріт
Суспільне: Черкаси

Яке шкільне приладдя краще обрати, батькам радив дев'ятирічний Давид. Коли мама запропонувала здійснити чиюсь мрію, відгукнувся з радістю, зауважив він:

"Мені сподобалося, що мама вирішила допомагати дітям. Я теж хочу, коли виросту, допомагатиму діткам, у яких немає мами, тата, іграшок. Я хочу, щоб усе, про що вони мріють, збулося".

Чоловік пані Альони Антон Степанцов зазначив: був вражений тим, що деякі діти мріють про прості речі.

"Ми от взяли з дружиною і прочитали, що є діти, які хочуть рукавички, просто рукавички. Я коли це побачив... Кажуть, що чоловіки не плачуть, але все-таки сльозинка промайнула. Ми вирішили, що при найменшій можливості будемо допомагати таким діткам", – поділився враженнями чоловік.

Проходила повз такої ялинки і не змогла не зупинитися, розповіла черкащанка Наталія Воронкіна. Жінка обрала одразу дві кульки. Пояснила чому:

"У мене двоє доньок, вони теж цікавляться кольоровими олівцями, я знаю, як це цікаво дівчаткам. Як і плед із подушкою. Мені це близьке, тому що в мене такі самі дівчата і вони такі ж подарунки хочуть отримати на Миколая. Хочеться створити якесь чудо для цих діток".

У Черкасах запрошують стати "Миколаєм" для сиріт
Суспільне: Черкаси

Дізналася про акцію із соцмереж співробітниця торговельно-розважального центру Юлія Казарян. Обирала листівку з побажаннями разом із колегами.

"Діти – це наше майбутнє і для того, щоб воно було світлим і хорошим, потрібно дарувати їм частинку свята", – зауважила вона.

Стань Миколаєм
Суспільне: Черкаси

Акцію цьогоріч організували спільно департаменти соцполітики та освіти, розповіла заступниця міського голови Марина Гаркава. Участь у ній може взяти кожен охочий. Для цього потрібно вибрати собі листа, прикріпленого до новорічної іграшки. ЇЇ людина залишає собі на згадку.

Подарунок разом із листівкою потрібно передати волонтерам, які чергують біля соціальних ялинок міста. Розташовані вони у кількох торговельно-розважальних центрах.

У Черкасах запрошують стати "Миколаєм" для сиріт
Суспільне: Черкаси

Діапазон дитячих побажань різний, додала Марина Гаркава:

"Були побажання просто «Манго», або рукавички на зиму, а ще – іграшки, косметика, мобільні телефони, планшети".

За словами Марини Гаркавої, усі подарунки 19 грудня дітям вручатиме Святий Миколай у своїй резиденції на Соборній площі.

Авторка Наталія Старинець

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок