Черкаські студенти зібрали "миколайчики" для дитбудинку

Черкаські студенти зібрали "миколайчики" для дитбудинку

Черкаські студенти зібрали "миколайчики" для дитбудинку
. Суспільне Черкаси

Студенти Черкаського національного університету збирають іграшки для вихованців дитячого будинку. Подарунки передадуть дітям напередодні дня Святого Миколая, розповіла Суспільному голова студентської ради навчально-наукового інституту української філології Мирослава Хоменко.

Іграшки посортували за віковими групами.

"Деякі групи в мене питали на яку суму, скільки іграшок потрібно. Вони обговорювали це все зі старостою, скидалися грошима. Наприклад, купували великі пазли", – розповіла Мирослава Хоменко.

іграшки
Суспільне Черкаси

Будь-яка іграшка не підійде, зауважила заступниця директора з виховної роботи Тетяна Сівцова. До "миколайчиків" є певні вимоги:

"Іграшки мають бути обов’язково новими, тому що зараз така ситуація, що будь-яка річ може бути небезпечною. Також вони не повинні бути м’якими, бо м'які іграшки важко піддаються обробці".

І головне, додала — щоб річ була подарована з любов’ю, а не "відірваною від серця".

Доброчинний марафон до дня Святого Миколая організовують у Черкаському національному університеті сьомий рік поспіль, зазначила директорка навчально-наукового інституту української філології Оксана Іванченко.

іграшки
Суспільне Черкаси

"Кожен із науково-навчальних інститутів або факультетів, а у нас десять таких, вирішив провести свій такий марафон в межах загального цього, спільного. Наш ННІ обрав наш заклад, яким ми опікуємося вже тривалий час — це дитячий будинок", — розповіла вона.

У дитячому будинку на подарунки вже чекає малеча, зауважила заступниця директора з виховної роботи закладу Олена Гавриленко:

"Діти дуже радіють подарункам і книжкам, які приносять студенти. Особливо іграшкам".

іграшки
Суспільне Черкаси

Пані Олена додала — студентів від Миколая в дитячому будинку чекають 17 грудня, в переддень свята.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок