Черкащани серед номінантів на "Героїв спортивного року"

Черкащани серед номінантів на "Героїв спортивного року"

Черкащани серед номінантів на "Героїв спортивного року"
.

Стали відомі імена кращих спортсменів України 2019-го року. Чотирнадцята церемонія "Герої спортивного року" відбулась учора у Києві. Серед номінантів і четверо черкасців - самбістка Анастасія Сапсай, гімнаст Назар Чепурний і баскетболісти Микита Руслов та Іван Ткаченко.

Черкасці потрапили до номінації церемонії "Герої спортивного року"

Черкащанка Анастасія Сапсай - чемпіонка других Європейських Ігор у Мінську-2019 з самбо. Дівчина розповідає, що вперше номінована у категорії "Разом з олімпійцями": "Просто потрапити до цієї номінації уже є для мене так би мовити відзнакою того, що моя робота пройшла не дарма".

Гімнаст Назар Чепурний потрапив до номінації "Зірка, що сходить". Говорить, що на церемонію приїхав одразу зі змагань: "Для мене – це вперше і дуже хвилююче. Коли дізнався, то був радий. І коли почув, що буде багато відомих людей, які відвідають цей захід, то дуже хвилювався".

Разом із Назаром на церемонію прийшла його тренерка Ірина Надюк. Розповідає, що гімнаст - її перший вихованець, який потрапив до такої номінації: "Для нас із Назаром – це ніби через кому деякі такі події. Тому ми прийняли її гідно і готувалися до неї. Склали свій графік. Назар зараз у мене після травми. Він був прооперований, на стадії відновлення. Вже працює, але не в сто відсотковому об’ємі. І я вважаю, що це його лише надихне та буде поштовхом, що він може. І переконався, що все ще попереду".

Черкасці потрапили до номінації церемонії "Герої спортивного року"

Цьогоріч черкаським спортсменам не вдалось здобути перемогу у своїх номінаціях. Кращим спортсменом та спортсменкою стали борець з греко-римської боротьби Жан Беленюк та дзюдоїстка Дар’я Білодід.

Президент національного олімпійського комітету Сергій Бубка розповідає, як обирали переможців цьогорічної церемонії: "Перший етап – це фахівці, експерти національного олімпійського комітету і нашого міністерства. Вони зробили аналіз виступу наших спортсменів в 19 році. Відібрали в кожній номінації 6-8 кращих спортсменів. Після цього журналісти, 250 журналістів на протязі двох тижнів голосували. Після цього кожна трійка в номінації була передана до Української академії спорту".

Авторка Олена Нечитайло

На початок