У "ЧЕСНО" назвали партії, які зірвали засідання ОВК №197, що на Черкащині

У "ЧЕСНО" назвали партії, які зірвали засідання ОВК №197, що на Черкащині

Оновлено
У "ЧЕСНО" назвали партії, які зірвали засідання ОВК №197, що на Черкащині
. Суспільне Черкаси

Засідання окружної виборчої комісії №197, що на Черкащині, було зірваним через відсутність кворуму. У громадському русі "ЧЕСНО" розповіли, члени яких партії були відсутні.

У "ЧЕСНО" розповіли, що ввечері 1-го листопада члени ОВК вирішили зробити чергову перерву в засіданні, а бюлетені на ніч залишилися у кімнаті без замка. Двері заклеїли аркушем А4.

За словами Петра Сивуна, засідання не відновлювалось до 16:00 години, оскільки не було:

"У зв'язку з тим, що чотири члени окружної виборчої комісії пішли на саботаж та на телефонний зв'язок не виходять, ми сповістили про це Центральну виборчу комісію та Службу безпеки України", — пояснив голова ОВК.

У громадському русі пояснили, що з 18 членів ОВК були відсутні дев’ятеро: двоє представників "Голосу" — Гаврилів Ірина, Кебус Віталій, двоє представників "Батьківщини" — Назаренко Михайло, Лобів Михайло та по одному представнику від Всеукраїнського об'єднання "Факел" — Дикий Любомир, "Слуги народу" — Разношинський Максим, "Аграрної партії" — Комлик Вікторія, "Громадської позиції" — Кононенко Карина та "ОПЗЖ" — Панчук Олексій.

Як повідомив руху "ЧЕСНО" секретар ОВК, заступник голови комісії приніс заяву, в якій зазначено, що покидає засідання через те, що виїжджає за межі країни. І що він начебто попереджав, що зможе бути присутнім на підрахунку лише пів дня. Партії повинні робити заміни тих членів ОВК, які не можуть виконувати свої обов'язки.

Також у штабі "Слуг народу" пояснили, що член комісії від їхньої партії був присутнім на засіданні:

"Максим Разношинський, член ОВК від партії «Слуги Народу», був присутнім сьогодні (2 листопада — ред.) в приміщенні ОВК №197 з 11:15 години. Він також підвозив на засідання іншого члена комісії та оператора системи «Вибори» до ОВК і далі очікував на початок засідання комісії".

Рух "ЧЕСНО" отримав офіційний коментар щодо ситуації в ОВК від координатора округу від ЦВК Андрія Постівого:

"Ми на зв'язку з окружною виборчою комісією. Мені відомо про цю ситуацію. Зв'язуємося з політичними партіями, представниками, які подавали кандидатури до складу ОВК. Можливо, якщо люди захворіли, то є необхідність у внесенні заміни. Паралельно намагаємося зв'язатися з цими членами комісії тому, що насправді передбачена відповідальність, якщо члени комісії не виконують покладені на них обов'язки без поважних причин. Причини поки не всі назвали. Ситуація дійсно трохи нестандартна".

Що відомо

  • Окружна виборча комісія у Золотоноші на Черкащині розпочала приймання виборчої документації з протоколами о 22:35 годині 31 жовтня.
  • На Черкащині відбуваються проміжні вибори до Верховнох Ради України. Виборчий процес почався 1 вересня . Голлосування відбулося 31 жовтня, триває підрахунок голосів.
  • Наприкінці березня Олександр Скічко склав мандат, 9 квітня ЦВК призначила на 31 жовтня проміжні вибори народних депутатів у двох округах – на 197-му на Черкащині та 184-му на Херсонщині (у зв’язку з тим, що мажоритарник Ігор Колихаєв став міським головою Херсона).
  • Центр 197-го виборчого округу, що на Черкащині, перенесли із Канева до Золотоноші.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок