Проміжні вибори на Черкащині: комісія взяла "перерву"

Проміжні вибори на Черкащині: комісія взяла "перерву"

Проміжні вибори на Черкащині: комісія взяла "перерву"
. Фото: Суспільне Черкаси

Окружна виборча комісія №197 взяла перерву в засіданні. Про це Суспільному повідомив координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Черкаській області Захар Колісніченко.

Члени комісії опломбували приміщення, де зберігається виборча документація, та вирішили розійтись.

"Комісія знову збереться у вівторок, 2 листопада, об 11 чи 11:30 ранку, щоб прийняти протоколи з поміткою «уточнений» у кількох комісій та здійснити перерахунок на трьох дільницях", – зазначив Захар Колісніченко.

Комісія має здійснити перерахунок на 3 дільниць: №710265, №710199, №710882.

Що відомо

  • Відповідно до статті 94 Закону України "Про вибори народних депутатів" з моменту закінчення голосування окружна виборча комісія розпочинає засідання, яке продовжується безперервно до встановлення підсумків голосування у загальнодержавному окрузі в межах одномандатного округу та в одномандатному окрузі. На цей час члени окружної виборчої комісії не можуть залучатися до виконання інших функцій, крім участі в засіданні виборчої комісії.
  • Станом на 19:30 ОВК опрацювали понад 80% протоколів.За попередніми результатами опрацьованих протоколів на Черкащині лідирує кандидат від "Слуги народу" Віталій Войцехівський – 46,95% – 12 063 голосів.
  • Окружна виборча комісія у Золотоноші на Черкащині розпочала приймання виборчої документації з протоколами о 22:35 годині 31 жовтня.
  • На Черкащині відбуваються проміжні вибори до Верховної Ради України. Виборчий процес почався 1 вересня. Голосування відбулося 31 жовтня, триває підрахунок голосів.
  • Наприкінці березня Олександр Скічко склав мандат, 9 квітня ЦВК призначила на 31 жовтня проміжні вибори народних депутатів у двох округах – на 197-му на Черкащині та 184-му на Херсонщині (у зв’язку з тим, що мажоритарник Ігор Колихаєв став міським головою Херсона).

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок