На Черкащині бюлетені з однієї скриньки визнали такими, що не підлягають врахуванню

На Черкащині бюлетені з однієї скриньки визнали такими, що не підлягають врахуванню

На Черкащині бюлетені з однієї скриньки визнали такими, що не підлягають врахуванню
. Суспільне Черкаси

У Золотоноші дільнична виборча комісія визнала всі виборчі бюлетені із однієї скриньки такими, що не підлягають врахуванню. Про це повідомив Суспільному координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Черкаській області Захар Колісніченко.

Як проінформував Захар Колісніченко, на дільниці №710882 на ранковому засіданні члени дільничної виборчої комісії допустили порушення:

"Було виявлено, що на контрольному листі, який опустили у скриню для голосування на ранковому засіданні, не було печатки виборчої комісії. Водночас на контрольному листі були підписи членів комісій".

Зі слів членів дільничних виборчих комісій, так їм рекомендували зробити члени окружної виборчої комісії, яким із ДВК зателефонували за роз'ясненнями.

Що відомо

  • 1 вересня у Херсонській та Черкаській областях почався виборчий процес. У цих округах 31 жовтня відбудуться довибори до Верховної ради.
  • Наприкінці березня Олександр Скічко склав мандат, 9 квітня ЦВК призначила на 31 жовтня проміжні вибори народних депутатів у двох округах – на 197-му на Черкащині та 184-му на Херсонщині (у зв’язку з тим, що мажоритарник Ігор Колихаєв став міським головою Херсона).
  • Центральна виборча комісія 12 жовтня 2021 року прийняла Постанову №404 Про заходи щодо створення належних умов для безпечної організації та проведення виборів 31 жовтня 2021 року в умовах поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Відповідно до неї, щоб проголосувати навіть у червоній зоні виборцям необхідно мати паспорт, маску, антисептик та особисту ручку та дотримуватися дистанції. Якщо виборець почуває себе погано, то він зможе проголосувати в окремій спеціально визначеній для цього кабінці.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок